Jump to content

Vand Bmw 530d LCI Automat


Bmw1

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Este recuperata, dar sunt dispus sa las la pret si potentialul cumparator nu va mai sta cu teama ca ma duc si o recuperez dupa ce o cumpara de la mine.

Am inteles ca au inceput sa se recupereze si asta noua ''timbrul de mediu'' sau cum ii zice.

Link to comment
Share on other sites

Nu s-a recuperat nimic pe timbrul de mediu. Sunt cateva procese castigate dar nu pe sentinta definitiva si irevocabila. De altfel nici nu cred ca exista judecator in Romania care sa dea o astfel de sentinta (ICCJ), cei mici au dat castig de cauza ca sa se spele pe maini si sa paseze motanul stiind ca statul va face recurs si va ataca sentinta. Problema asta n-are rezolvare decat la curtea europeana de justitie.

 

Frumoasa masina - bafta la vanzare.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
arata impecabil masina, ma minunez cum ai reusit s-o intretii asa bine ( in comparatie cu a mea ) :)) la ce pret ai ajuns ? astept pm, ofer masina mea la schimb plus diferenta care ramane s-o negociem
Link to comment
Share on other sites

masina am ingrjit-o cat de bine s-a putut, doar saptamana asta i-am schimbat termostatul egr si cel principal plus antigelul, mai mergeau dar am zis ca e mai bine.Orice a fost de schimbat am schimbat la timp sau mai devreme...

schimb nu ma intereseaza multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.