Jump to content

vand e60 520i


lup

Recommended Posts

vand e60 520i din 2004 , km 180.000

-instalatie secventiala de gpl omologata,a costat 5300ron

-culoarea negru

-jante 16

-xenon

-dubluclimatronic

-tapiterie piele neagra

-piloat automat

-navigatie mica

-incalzire scaune

-scaune confort partial electrice

 

Masina nu a suferit niciodata accidente,doar mici zgarieturi pe bari,

 

Momentan nu am poze,se poate vedea saptamana viitoare cand ajunge in oras-Craiova

 

 

Pret 7700e

Tel 0745372231

Edited by lup
Link to comment
Share on other sites

vand e60 520i din 2004 , km 180.000

-instalatie secventiala de gpl omologata,a costat 5300ron

-culoarea negru

-jante 16

-xenon

-dubluclimatronic

-tapiterie piele neagra

-piloat automa

-navigatie mica

-incalzire scaune

-scaune confort partial electrice

 

Masina nu a suferit niciodata accidente,doar mici zgarieturi pe bari,

 

Momentan nu am poze,se poate vedea saptamana viitoare cand ajunge in oras-Craiova

 

 

Pret 7700e

Tel 0745372231

indicat ar fi fost sa pui anuntul cand o sa ai si fotografiile cu ceea ce vinzi!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu cred ca vrea sa dea diferenta.

am vb pe pm el cred ar vrea schimb pe schimb,totusi nu comparam e60 cu e46,eu am pus pretul asta sa o vand pe bani,sunt convins ca inca sunt multi care vor si 10.000e pe un e46,in cazul asta ar trebui sa mai dau eu o diferenta.....

Link to comment
Share on other sites

Salut

Daca te intereseaza un schimncu un e46 320d din 2002

 

-suspensie KW coborata 3cm spate si 4 cm fata si flanse noi montata pe 30-oct-2011

-bucsi powerflex toata masina deci foarte rezistente montate pe 01-iuly-2011

-bascule noi oem montate pe 30-oct-2011

-toate rolele intinzatoare,pompa de apa, curelele pe original schimbate pe 30-oct-2011

-turbina marita ptr mai multa putere si soft facut ptr ea, masina are aproape 195cai

-fulie motor originala

 

Optiuni:

 

volan sport M3 cu pilot si reglaje ptr audio

interior piele

oglinzi si geamuri fata electrice

statie kenwood si bass ptr o sonorizare mai puternica

masina vine cu doua seturi de jante unul de iarna pe 16 cu cauciucuri fff bune si cel de vara sunt 4 jante pe 17 ASA BY BBS 8j pe fata cu 225/45/17 cauciucuri si 9,5j spate cu 245/40/17 noi

 

 

investitie recenta in valoare de 2500euro pot dovedii cu facturi cine stie desptre ce vb apreciaza toate imbunatatirile si nu va mai avea de bagat bani in viitorul apopriat.

 

poze pe mess: alinelylove

Link to comment
Share on other sites

Salut

Daca te intereseaza un schimncu un e46 320d din 2002

 

-suspensie KW coborata 3cm spate si 4 cm fata si flanse noi montata pe 30-oct-2011

-bucsi powerflex toata masina deci foarte rezistente montate pe 01-iuly-2011

-bascule noi oem montate pe 30-oct-2011

-toate rolele intinzatoare,pompa de apa, curelele pe original schimbate pe 30-oct-2011

-turbina marita ptr mai multa putere si soft facut ptr ea, masina are aproape 195cai

-fulie motor originala

 

Optiuni:

 

volan sport M3 cu pilot si reglaje ptr audio

interior piele

oglinzi si geamuri fata electrice

statie kenwood si bass ptr o sonorizare mai puternica

masina vine cu doua seturi de jante unul de iarna pe 16 cu cauciucuri fff bune si cel de vara sunt 4 jante pe 17 ASA BY BBS 8j pe fata cu 225/45/17 cauciucuri si 9,5j spate cu 245/40/17 noi

 

 

investitie recenta in valoare de 2500euro pot dovedii cu facturi cine stie desptre ce vb apreciaza toate imbunatatirile si nu va mai avea de bagat bani in viitorul apopriat.

 

poze pe mess: alinelylove

Si tu vrei tot cui pe cui ?? :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

Si tu vrei tot cui pe cui ?? :LMAO:

Multi mancatori de c***t daca era precizat in mesaj intelegeam dar asa astept sa raspunda omul poate nu e interesat si oricum restul discutiei va fii in particular

multa stima

Link to comment
Share on other sites

am vb pe pm el cred ar vrea schimb pe schimb,totusi nu comparam e60 cu e46,eu am pus pretul asta sa o vand pe bani,sunt convins ca inca sunt multi care vor si 10.000e pe un e46,in cazul asta ar trebui sa mai dau eu o diferenta.....

 

 

ok.am vorbit pe pm si mi-ai cerut diferenta de 2000 de euro minim si eu ti-am spus ca este mult..avand in vedere ca peste tot o ai mai ieftina ca aici..iti dau diesel pe benzina si ca an mai noua si tot tu esti nemultumit..bafta la vanzare...poate mai bine accepti 6000euro de la mine cu verificare amanuntita

 

nu cred ca vrea sa dea diferenta.

 

 

la ce pret are nu cred ca mai trebuie diferenta.. oricum ii dadeam ceva diferenta dar nu 2000 si oricum el a evaluat masina mea la 5000

 

ok.am vorbit pe pm si mi-ai cerut diferenta de 2000 de euro minim si eu ti-am spus ca este mult..avand in vedere ca peste tot o ai mai ieftina ca aici..iti dau diesel pe benzina si ca an mai noua si tot tu esti nemultumit..bafta la vanzare...poate mai bine accepti 6000euro de la mine cu verificare amanuntita

 

 

 

 

la ce pret are nu cred ca mai trebuie diferenta.. oricum ii dadeam ceva diferenta dar nu 2000 si oricum el a evaluat masina mea la 5000 avand in vedere ca este trecuta si se fabrica din 98.....

Edited by whisperer
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost achizitionata in urma unui schimb cu o masina mai scumpa,sincer eu nu am vazut anuntul cu 7000e si 250,000km,si chiar daca il vedeam nu ma interesa,mie mi-a convenit schimbul si l-as fi acut si daca ar avea 500.000 de km.

Masina costa 7700e un pret rezonabil pt un e60,cine vrea o vede si decide daca merita sau nu,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.