Jump to content

CUMPAR BMW 730 F.L.


cornelneb

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Acum sincer, daca ai cerut seria 7 FL la 12000 sunt de inteles raspunsurile care le-ai primit.

Si nu era mai normal sa zica ceva de genu "Nu o sa gasesti masina la banii astia" si atat! Nu tot felu de ironii si mistocarii pentru ca pana la urma nu deschisesem topicul si nu cumparam de la ei dar daca nu iti etalezi ce ai mai de pret nu ai valoare asa ca asta e !Respect pentru cei care m-au ajutat cand am avut nevoie de ceva si pentru ceilalti ce sa le zic....S-o tineti tot asa sa nu va iesiti din mana !!!

Link to comment
Share on other sites

Cornele, lasa-i mai sa vb cat vor .

 

Eu am vazut si mai ieftine in stare excelenta si "full de full" . Cu volan pe dreapta si inmatriculate pe bg dar astea sunt detalii pe tine . Pui folie pe geamurile din fata si nu se vede unde-i volanu :laugh:

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Cornele, lasa-i mai sa vb cat vor .

 

Eu am vazut si mai ieftine in stare excelenta si "full de full" . Cu volan pe stanga si inmatriculate pe bg dar astea sunt detalii pe tine . Pui folie pe geamurile din fata si nu se vede unde-i volanu :laugh:

 

Pai chiar ma intrebam cum de nu ai aparut si tu sa iti etalezi jocurile de cuvinte ...inteligentule!!!!

Link to comment
Share on other sites

...uitati-va ce masina am avut si cat am cerut pe ea .la 4000 am vandut-o

te-a doborat foamea ?

 

.. o sa vb cu krebs sa-ti dea niste puncte de reputatie pt asta, vezi ca el e moderator acum .e

valea de-aici ca vine krebs si ne rade :Devil: (sper sa nu vada postul asta )

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

daca toti ar fi comentat pe acelasi ton sa fii sigur ca si eu raspundeam la fel.Da cand vezi ca unii sunt tendentiosi altii mistocari samd chiar te apuca nervii .Am mai patit-o ,tot asa ,m-au facu samasar ,tigan,au facut misto pana i-am injurat ca la usa cortului ca n-am mai rezistat.Eu cred ca daca acest forum se vrea a fi unul serios ar trebui ca limbajul de mistocar sa fie dat la o parte si sa fie inlocuit cu unul constructiv pentru ca pana la urma toti suntem oamenii chiar daca unii scriu mai bine sau mai putin bine sau chiar daca unii stiu mai mult sau mai putin despre masini !!!

ce victimizare ! ca la carte ! de ce ati zis ma ca e tigsn si samsar ? ha ? de combaterea discriminarii ati auzit ?

a dracului forum de mistocari

 

si eu am avut e46 coupe de 3 litri cu cutie automata,si pe mine m-a doborat foamea,dar l-am vandut cu 9200 de euro.Si exact in Teleorman,la Alexandria :thumbsup:

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

ce victimizare ! ca la carte ! de ce ati zis ma ca e tigsn si samsar ? ha ? de combaterea discriminarii ati auzit ?

a dracului forum de mistocari

 

si eu am avut e46 coupe de 3 litri cu cutie automata,si pe mine m-a doborat foamea,dar l-am vandut cu 9200 de euro.Si exact in Teleorman,la Alexandria :thumbsup:

 

chair ca ....

Link to comment
Share on other sites

Cornele, daca e foame mare lasa tu bmw urile si cauta un megane 1.5 dci sau logan . Mai raman si bani de ceva cd uri cu salam :rofl:

 

P.S. cine nu stie , cornel e clona . A cui inca nu se stie , oricum ceva user cu vechime .

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

ce victimizare ! ca la carte ! de ce ati zis ma ca e tigsn si samsar ? ha ? de combaterea discriminarii ati auzit ?

a dracului forum de mistocari

 

si eu am avut e46 coupe de 3 litri cu cutie automata,si pe mine m-a doborat foamea,dar l-am vandut cu 9200 de euro.Si exact in Teleorman,la Alexandria :thumbsup:

 

Da?Bravo ....ma bucur pentru tine

 

Cornele, daca e foame mare lasa tu bmw urile si cauta un megane 1.5 dci sau logan . Mai raman si bani de ceva cd uri cu salam :rofl:

 

P.S. cine nu stie , cornel e clona . A cui inca nu se stie , oricum ceva user cu vechime .

 

Pai tu esti mai manea decat o manea ma !!

Link to comment
Share on other sites

Cornele, daca e foame mare lasa tu bmw urile si cauta un megane 1.5 dci sau logan . Mai raman si bani de ceva cd uri cu salam :rofl:

 

hai bai colegilor,nu ma fiti asa ...lasati omu' in pace ,forum rasist si mistocar ce esti !!! auzi tu cd-uri cu salam,rasism pe fata :popcorn:

sainz si cu krebs sigur sunt la munte, de infloreste asa topicul asta :blush:

Link to comment
Share on other sites

hai bai colegilor,nu ma fiti asa ...lasati omu' in pace ,forum rasist si mistocar ce esti !!! auzi tu cd-uri cu salam,rasism pe fata :popcorn:

sainz si cu krebs sigur sunt la munte, de infloreste asa topicul asta :blush:

 

Asa asa, ia sa vad care e cel mai bun .Cine castiga ia premiul cel mare !

Link to comment
Share on other sites

valoarea ta ... :kingchris: valoarea ta :kingchris:

 

stii si tu mel nu ?

 

ba da la asta nu-i da nimeni un ban, asa ca sa nu se mai bage atata singur in seama si sa nu mai posteze de-am-proasta din 5 in 5 minute ? mie nu-mi merge "reportul"

 

Tu cu cine te certi mai?

 

ba da la asta nu-i da nimeni un ban, asa ca sa nu se mai bage atata singur in seama si sa nu mai posteze de-am-proasta din 5 in 5 minute ? mie nu-mi merge "reportul"

 

Tu in loc sa faci comentarii deplasate la topicul meu mai bine ai lasa preturile alea mai jos ca dai faliment in ritmu asta !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.