Jump to content

VAND BMW 320 D FACELIFT COMMON RAIL


stankonu2010

Recommended Posts

e ciudat cum toate anunturile astea "bomba" sunt postate de useri care isi fac cont special pentru a pune masina aici si sunt membrii din ziua in care au pus anuntul...poate ar fi buna o regula in privinta asta, sa aiba macar 10 posturi pe forum inainte sa aiba voie sa posteze la mica publicitate (cred ca nu se vor mai sinchisi) si poate asa dispare si atractia asta a samsarilor pentru acest forum...sau macar cateva intrebari de cultura generala :no: Totusi,ar fi urat fara un pic de "entertainment" Edited by dusky
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut,

 

Am si eu o nedumerire. In link-ul postat de tine apare o poza cu un interior care are volan sport in 3 spite si bord cu inele cromate + casetofon original, iar aici pe site apare o poza cu un interior cu un volan in 4 spite fara comenzi pe el cu un alt bord si o alta unitate audio. Le-ai schimbat tu sau ai incurcat pozele si una dintre ele provine de la alta masina?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.