Jump to content

Cumpar Bara E39 Facelift si altele ...


Recommended Posts

Am nevoie , pentru E39 530d facelift , de :

 

- bara fata completa (proiectoare,senzori parcare,bandouri,sprituitoare far ,... )

 

- pompa servo diesel

 

- scut motor 3.0d

 

- carenaje roti fata , le am rupt iarna impreuna cu scutul

 

- telefon wireless siemens (suport cotiera,receptor ,eventual modul - am unul,dar nu stiu daca sunt compatibile) /

 

- sau in loc de tel wireless , modul bluetooth complet care merge la CD professional/ Hi-Fi Audio

 

- claxoane , din cate stiu sunt 2

 

- preturi bune :D

 

Postati aici va rog pret , nr tel , eventual poze !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mai am nevoie de :

 

- bara fata completa (proiectoare,senzori parcare,bandouri,sprituitoare far ,... )

 

- scut motor 3.0d

 

- carenaje roti fata , le am rupt iarna impreuna cu scutul

 

- telefon wireless siemens (suport cotiera,receptor ,eventual modul ... )

 

- sau in loc de tel wireless - modul bluetooth si antenta

 

Pot oferi la schimb +/- diferenta sau ... cash : set oglinzi electrocrom originale e39 , triple semnal galben facelift e39 , mid display afisaj lung 100% pixeli , reglaje / adaptoare lupa far xenon e39 !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mai am nevoie de :

 

- bara fata completa (proiectoare,senzori parcare,bandouri,sprituitoare far ,... )

 

- scut motor 3.0d

 

- carenaje roti fata , le am rupt iarna impreuna cu scutul

 

- telefon wireless siemens (suport cotiera,receptor ,eventual modul ... )

 

- sau in loc de tel wireless - modul bluetooth si antenta

 

Pot oferi la schimb +/- diferenta sau ... cash : set oglinzi electrocrom originale e39 , triple semnal galben facelift e39 , mid display afisaj lung 100% pixeli , reglaje / adaptoare lupa far xenon e39 !

 

 

am eu bara completa grile proiectoare bandouri cu pdc spalatoare (un proiector nu arata prea bine) (exact ce vezi in poza) fara senzori parcare 700 lei 0765336227

http://catalin.petru.ro/wp-content/uploads/2012/05/IMG_4342.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu ai una FREE!!! ca baiatul asta cauta, de aceea nu ti-a raspuns

Da, d aia caut gratis sa mi o aduca si acasa, si din cauza asta mi am luat un M pack complet si cu senZori ! Nu te poti abtine sa poluezi sau esti taran?

Bimaiwaif nu am notificari la mesaje primite sau reply uri si intru de pe telefon , multumesc , dar am achizitionat spoilere M OEM complete!

Se poate inchide , am luat majoritatea pieselor necesare !

Edited by smbogdan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.