Jump to content

Cumpar diverse E60


Recommended Posts

Ma intereseaza sa achizitionez urmatoarele, pentru un E60, 520i din 2003:

1. Kit complet roata de rezerva E60, cea care vine stock (de 17x80x135 cred), cu cric, coarba, polistiren, etc.

2. Telescop stanga fata, doar impecabil!

3. O pereche de sticle oglinzi originale, doar de pe masina cu volanul pe stanga, cu incalzire, cu tot cu plasticul de prindere al sticlelor

4. Senzor de parcare centru stanga spate, as prefera sa fie de culoare orientblau metallic (317)

5. Suport pentru cric dreapta fata (cred ca e doar o bucata de guma, cea pe care se ridica masina)

6. Mansoane frana de mana si schimbator, doar din piele gri, doar impecabile!

 

Astept ofertele pe MP!

Multumesc!

Edited by Netcrusher
Link to comment
Share on other sites

Celor de mai sus li se adauga de urgenta un telescop sport.

Este vorba de suspensia cu optiunea S226A - Sports suspension settings.

Codul de pe telescop este 31316764461. Insa pe RealOEM am gasit doar 31326764461.

Imi poate spune cineva de ce exista aceasta diferenta fata de codul trecut pe telescop?

 

Astept oferte pentru produsul cu codul de pe telescopul meu, respectiv 31316764461.

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata a ramas valabila doar cererea de kit roada rezerva!

 

Ma intereseaza un kit complet, cu roata pe 17 (17x80x135). Trebuie sa contina polistirenul si toate din acesta, sistmeul de prindere in portbagaj (cred ca e vorba de un inel si o piulita fluture) si sa arate impecabil!

 

Astept oferte pe MP!

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Serie de sasiu pentru ce? Nu ma intereseaza sa cumpar roata din magazin, sunt o gramada de roti noi, nefolosite, din dezmembrari de la masini care nu au avut nevoie de rezerva.

 

Roata de care am nevoie are dimensiunile 135/80/17, dupa cum am scris mai sus, cu polistiren, cric, coarba si sistemul de prindere in portbagaj (un inel si o piulita fluture).

 

Cred ca este evident ca ma intereseaza sa obtin un pret cat mai mic.

Link to comment
Share on other sites

Guest pentrubmw

seria de sasiu imi trebuie pentru tip cutie viteze pentru ca nu ai spus daca e manuala sau automata, si culoare piele interior. avand seria de sasiu evit greselile.

roata de rezerva din desmembrari nu am.

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata a ramas valabila doar cererea de kit roada rezerva!

 

Ma intereseaza un kit complet, cu roata pe 17 (17x80x135). Trebuie sa contina polistirenul si toate din acesta, sistmeul de prindere in portbagaj (cred ca e vorba de un inel si o piulita fluture) si sa arate impecabil!

 

Astept oferte pe MP!

 

Multumesc!

 

Am scris mai sus ce ma intereseaza sa cumpar, nu vad relevanta culorii interioare si a cutiei de viteze...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.