Jump to content

Cumpar pompa motorina rezervor


Recommended Posts

nu vreau doar pompa,vreau toata piesa(cu tot cu suport si sonda litrometrica),dar nu stiu exact care este modelul pentru E39 525tds...am luat una de la cineva(piesa intreaga) si nu prea se potriveste...am cautat si e identica cu cea de M5 cu un singur furtun lung care pleaca direct din pompa si se duce in capac,am pus-o asa si baga presiune de sar furtunasele de la injectoare...iar pentru tds am vazut ca trebuie 2 furtunase,unul scrurt din pompa in suport si cel lung din suport in capac...atasez 2 poze sa-mi spuneti daca piesa asta e cea corecta...difera de la touring la berlina?astept niste pareri sa ma lamuresc si eu

post-23277-0-48165000-1358953038_thumb.jpg

post-23277-0-29867700-1358953053_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ar trebui sa fie exact pompa de la E36 2.5 tds...postez o poza sa te interesezi daca e exact asta...eu o vand cu 250 Lei originala fara nici un fel de problema sau defect la eapost-58067-0-48611900-1359052520_thumb.jpg

nu e nici pe departe asa, la e39 pompa de motorina/benzina e cu totul altceva fata de e36.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.