Jump to content

Cumpac vibrochen


Recommended Posts

Valabil! :thumbsup: Inca astept oferte. Cel pe care l-am cumparat e de 150 de cp si nu se potriveste. :bye:

De obicei asa se intimpla cind vrei sa te cirpesti si daca tragi linie la sfirsit te va duce mai mult decit un motor fara anexe bun la 550-600e

Link to comment
Share on other sites

De obicei asa se intimpla cind vrei sa te cirpesti si daca tragi linie la sfirsit te va duce mai mult decit un motor fara anexe bun la 550-600e

sti vorba aia, zgarcitul mai mult plateste ...

Link to comment
Share on other sites

s a rupt cica... rusinica,leo tata... cred k era corect fata de mine sa mi spui k ai alta oferta mult my ieftina si sa nu ma apuc sa demontez un motor pe banii mei... era normal sa l cumperi pe cel my ieftin dupa ce ai luat teapa cu ala,dar a fost f urat ca nu mi ai spus. oricum,in 3 mil jum nu ti dadeam piesa mea din motor tipla nici intr o mie de ani. bafta tuturor si hai sa nu ne my tragem tepe pe forum ... stima... :poke:
Link to comment
Share on other sites

Caline, tu bati campii grav. Am plecat la Craiova, intr-adevar sa il vad si pe acela, userul respectiv iti poate confirma ca nu l-am cumparat pentru ca era de 150 de CP. A doua chestie este ca mi s-a descarcat telefonul in care aveam nr tau si nu am avut de pe ce sa te sun, ca nu ti-am memorat numarul tau in 15 telefoane. Am venit la Polivalenta, am stat vreo 30 de minute, am intrebat cateva persoane, nimeni nu stia nimic. Vezi ca nu procedezi bine. :thumbsup: N-am cumparat niciun arbore pana acum. Plus d-asta care e neseriosul dintre noi? Vorbisem pentru 600 de RON si cand eram pe drum mi-ai spus sa mai pregatesc bani si pentru cuzineti. Sunt liber sa cumpar de unde vreu. Nu ti-a tras nimeni teapa. Ciao! Edited by LEOZRX
Link to comment
Share on other sites

Caline, tu bati campii grav. Am plecat la Craiova, intr-adevar sa il vad si pe acela, userul respectiv iti poate confirma ca nu l-am cumparat pentru ca era de 150 de CP. A doua chestie este ca mi s-a descarcat telefonul in care aveam nr tau si nu am avut de pe ce sa te sun, ca nu ti-am memorat numarul tau in 15 telefoane. Am venit la Polivalenta, am stat vreo 30 de minute, am intrebat cateva persoane, nimeni nu stia nimic. Vezi ca nu procedezi bine. :thumbsup: N-am cumparat niciun arbore pana acum. Plus d-asta care e neseriosul dintre noi? Vorbisem pentru 600 de RON si cand eram pe drum mi-ai spus sa mai pregatesc bani si pentru cuzineti. Sunt liber sa cumpar de unde vreu. Nu ti-a tras nimeni teapa. Ciao!

ciudat cum pleci sa cumperi ceva si ti se desc tel... la 600 ron vb si cu atata ti l dadeam,leo... de unde era sa visez eu k ti s a desc tel?? crede ma,in locul meu daca erai,trageai aceiasi concluzie... pana una alta,eu am platit un om care sa desfaca o piesa dintr un motor si piesa resp zace la mine in balcon. cam rasuflata pov cu tel,oricum... luai cartela si o bagai in alt tel... ma sunai cand aj acasa,dar faptul k nu ai dat nici un semn pana n am postat eu pe forum,denota altceva... si chiar nu bat campii. eu am scris pe forum exact ce s a intamplat... intr adev,esti liber sa cumperi de unde vrei,d aia exista cerere si oferta. dar cum ti am my spus eu,baietii de pe forum bmw sunt oameni de onoare,nu k cei de pe 4 tuning sau alte forumuri. nu ma suparam daca mi spuneai... calin.. am o alta oferta my ieftina,nu te supara,nu demonta motorul azi... era ok si te intelegeam perfect. daca e cum spui si chiar ai ramas fara curent in tel,imi cer eu iertare... dar puteai scrie macar un mes dim,sau cand ai aj... multa bafta...

 

ciudat cum pleci sa cumperi ceva si ti se desc tel... la 600 ron vb si cu atata ti l dadeam,leo... de unde era sa visez eu k ti s a desc tel?? crede ma,in locul meu daca erai,trageai aceiasi concluzie... pana una alta,eu am platit un om care sa desfaca o piesa dintr un motor si piesa resp zace la mine in balcon. cam rasuflata pov cu tel,oricum... luai cartela si o bagai in alt tel... ma sunai cand aj acasa,dar faptul k nu ai dat nici un semn pana n am postat eu pe forum,denota altceva... si chiar nu bat campii. eu am scris pe forum exact ce s a intamplat... intr adev,esti liber sa cumperi de unde vrei,d aia exista cerere si oferta. dar cum ti am my spus eu,baietii de pe forum bmw sunt oameni de onoare,nu k cei de pe 4 tuning sau alte forumuri. nu ma suparam daca mi spuneai... calin.. am o alta oferta my ieftina,nu te supara,nu demonta motorul azi... era ok si te intelegeam perfect. daca e cum spui si chiar ai ramas fara curent in tel,imi cer eu iertare... dar puteai scrie macar un mes dim,sau cand ai aj... multa bafta...

asa... k era sa uit.. referitor la cuzineti... noi am vb de cuzinetii de pe arbore nu si cei de pe biele.. ulterior am intrebat my multi mec care mi au explicat k teoretic un arbore cotit second se vinde cu toti cuzinetii cu care a fost inperechiat din fabrica pt a nu necesita rectificare ulterioara... si daca ti aduci aminte,chiar si tu ai zis k ti tb doar cuzinetii de pe paliere nu si cei de pe biele....deci,daca eu am pretins my multi bani,a fost pt k nu eram bine informat,plus k nu ti am bagat mana in buzunar. daca reuseam sa ne intalnim,ne intelegeam omeneste...dar,de.. probabil nu esti inca hotarat daca vrei acel vibrochen...stima.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.