Jump to content

Kit Modul iPOD


Recommended Posts

a venit !

 

cei "mai cu cap" cheltuiti 150$ :)  KIT de la DICE pt ipod integration. Ipodu se tine in torpedou si de pe casetofon (indiferent de model) poti selecta melodii, chapter... ce mai... VIS !... scrie numele melodiei...

 

PS: si merge si de pe volan !

 

il si incarca nu? e cel mai tare kit de integrare. si pe mine ma intereseaza :blink: ms

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

GATA !

 

tocmai am instalat unul la un prieten... merge perfect ! se aude perfect ! se incarca ipodu ! e MINUNAT !

 

POZE:

222503[/snapback]

 

 

de unde ti-ai comandat kitul? cati bani? in cat timp l-ai primit?

vreau si eu sa-mi iau unu si sa gasesc si pe careva sa-l montez :blink:

Link to comment
Share on other sites

e din HAMERICA... mi l-a adus un prieten... (pe comanda :blink:)

150 para, transport gratis :)

de montat l-am montat personal !

222526[/snapback]

si mai poti face rost de mai multe bucati ?...cred ca ar fi multi doritori pe forum. Eu sunt primul :)

Link to comment
Share on other sites

am ///M... imi permit... :blink:

 

LE: tot timpul e cate un MECI FUCKER dinasta cu comentarii... ia-ti TU ieftin... lasa-ma pe mine sa ma bucur... eu nu caut chilipiruri... su caut lucruri de calitate... si dupa multe ore pierdute pe forumuri am ajuns la concluzia ca DICE e cel mai performant...

Edited by bunilla
Link to comment
Share on other sites

Guest sorren

intrebare pt bunilla:

1. in cazul ipodului cel de 80 gb . . . deviceul ruleaza dvd-uri? m-am uitat pe situl lor dar nu zic nika de dvd, plecand de la premiza ca play-aza ...poate afisa dvd-ul pe navi mare?

2. sunetul scos este stereo sau mono?

 

p.s. ma bucur pt tine ca ai reusit . . . incerc de ceva timp dar nu am avut timpul necesar sa scotocesc forumurile.

 

merci

 

sorin

Edited by sorren
Link to comment
Share on other sites

1. in cazul ipodului  cel de 80 gb . . . deviceul ruleaza dvd-uri? m-am uitat pe situl lor dar nu zic nika de dvd, plecand de la premiza ca play-aza ...poate afisa dvd-ul pe navi mare?

Pt iesirea video terbuie montata alta interfata... dezavantajul este ca trebuie sa schimbi mufele (cea de la interfata audio cu cea video)...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

intr-un final m-am hotarat sa rezolv situatia cu muzica in masina

 

asa ca am cumparat un ipod nano video de 8 gb si vreau sa comand si interfata dice . . .

 

interfata o voi cumpara de aici dupa cum a indicat si Bunilla

 

avand in vedere ca urmaresc sa redau si video pe navi mare 16:9 banuiesc ca am nevoie si de holderul de aici corect? ;:blink:

 

 

inaite sa o comand, avand in vedere ca am un 320d din 2002 cu navi mare si tv . . . mai trebuie comandat ceva? cabluri suplimentare etc?

 

merci

 

 

intrebare adresata in special pt Bunilla pt ca a reusit sa treaca cu succes prin instalare :)

Edited by sorren
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
intr-un final m-am hotarat sa rezolv situatia cu muzica in masina

 

asa ca am cumparat un ipod nano video de 8 gb si vreau sa comand si interfata dice . . .

 

interfata o voi cumpara de aici dupa cum a indicat si Bunilla

 

avand in vedere ca urmaresc sa redau si video pe navi mare 16:9 banuiesc ca am nevoie si de holderul de aici corect? ;:blink:

 

 

inaite sa o comand, avand in vedere ca am un 320d din 2002 cu navi mare si tv . . . mai trebuie comandat ceva? cabluri suplimentare etc?

 

merci

 

 

intrebare adresata in special pt Bunilla pt ca a reusit sa treaca cu succes prin instalare :)

Vreau si eu unul cine are?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.