Jump to content

Cumpar Grila E60 NEAGRA


Guest Pole

Recommended Posts

sa revenim la ce?

AI zis ca ai deschis un topic, unde e?

Vezi ca aici esti offtopic, gtfo!

 

Discutia despre cine sunt nu am deschis-o eu. Intre timp, nu ai reusit sa-mi raspunzi concret la intrebare. Regulamentul este pentru toata lumea sau voi sunteti exclusi?

Link to comment
Share on other sites

Deloc, de unde ai tras?

 

 

Pentru ca am vazut niste injuraturi in acest topic si Pole nu cred ca a fost sanctionat. Sau ma insel?

Deduc faptul ca pentru cei "Comitet" nu se aplica regulamentul.

Edited by Anomis
Link to comment
Share on other sites

Adonis faci ce faci si te intorci la pole

 

cu ce ti a gresit bre?

 

ai fost pedofilat pe undeva de comitet?

 

Sly, mie personal nu mi-a gresit cu nimic. Dar nu-i o reclama foarte buna. Mesajul asta "eu sunt smecher,injur, daca nu-ti convine te suspend" nu-i chiar ok.

 

Nu mai insist cu subiectul. Va doresc o noapte buna si linistita!

 

 

 

Pentru Verssatu...de 1 Mai muncesc....masinile se strica si de 1 MAI...din pacate:)

 

 

N-o sa mai pot raspunde din cauza limitei de posturi. Asa incat, numai bine tuturor!

Edited by Anomis
Link to comment
Share on other sites

Mesajul asta "eu sunt smecher,injur, daca nu-ti convine te suspend" nu-i chiar ok.

 

 

 

 

fuck.

 

care a divulgat motoul comitetului?

 

 

 

 

glumesc simona,relax

 

o noapte implinita si tie :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Sly!

 

 

Se pare ca esti printre putinii cu o doza de bun simt pe aici. Ma ataca colegii tai ca si cum i-as fi jignit. Imi pare rau daca asta au crezut.

Sa ma prezint totusi, ca asa este frumos...ce caut eu aici...e simplu...sunt pasionata de marca BMW, am detinut si detin autoturism marca BMW.

Incerc si eu sa mai aflu lucruri noi. Nu sunt chiar asa "nestiutoare" intrucat lucrez in domeniul pieselor auto.

Daca va pot fi de ajutor cu orice informatie, va stau la dispozitie.

 

 

O noapte frumoasa!

 

Da' nu inteleg de ce mi-ai capuÂşat topicul, fa-ti feata topicul tĂŁu unde n-ai decat sa scrii ce vrei.

 

Propos. Se poate inchide. Mi am luat grile negre.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.