Jump to content

intrebare intrebatoare


Recommended Posts

am o obtiune cu telefon dar nu stiu la ce-mi foloseste...

se vede si in poza cand dau la optiunea TELEPHONE de pe navi imi zice activate phone... ma gandeam ca e cu Bluetooth dar nu e si nu stiu ce naiba tre sa fac... ma enerveaza ca il am si nu il pot folosii... daca ma ajuta cineva...

am pus si poze

Link to comment
Share on other sites

ala e un carkit pentru un anumit tip de telefon. Observ k tie iti lipseste ceva de la el si anume conectorii pentru alimentare si transmisie date. Nu ai ce sa faci cu el. Daca ar fi fost complet iti cautai modelul respectiv de telefon, il conectai la carkit, activai bluetooh-ul la tel si dadeai pe "activate phone" unde tineai apasat 10 sec pe butonul cu tel de poe navigatie
Link to comment
Share on other sites

ala e un carkit pentru un anumit tip de telefon. Observ k tie iti lipseste ceva de la el si anume conectorii pentru alimentare si transmisie date. Nu ai ce sa faci cu el. Daca ar fi fost complet iti cautai modelul respectiv de telefon, il conectai la carkit, activai bluetooh-ul la tel si dadeai pe "activate phone" unde tineai apasat 10 sec pe butonul cu tel de poe navigatie

186688[/snapback]

si nu ai idee de unde sa-mi iau o chestie din aia? pentru nokia n70?

Link to comment
Share on other sites

Uite-te si aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=10134&hl=

 

Intra in masina cu orice telefon cu bluetooth si activeaza-l asa cum scrie in fisierul atasat din topicul de mai sus. Suportul care iti lipseste e pt. incarcare si antena, dar te poti lipsi de el. Bafta

186919[/snapback]

m-am uitat... dar cam degeaba... am fasit intructiuni de la un nokia 6310 si un bluetooth passkey dar degeaba ca nu merge... daca mai are cineva optiunea asta va rog sa-mi spuneti si mie ce si cum

Link to comment
Share on other sites

m-am uitat... dar cam degeaba... am fasit intructiuni de la un nokia 6310 si un bluetooth  passkey dar degeaba ca nu merge... daca mai are cineva optiunea asta va rog sa-mi spuneti si mie ce si cum

187128[/snapback]

daca vrei suna-ma sa ne intalnim sa vad ce ai acolo in spate si poate te ajut 0723346004

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
salut,

am si eu asta in masina dar se pare ca nu am codul ala sa conectez telefonul cu masina.

nu il gasesc in cartea masinii.

e ceva universal sau ceva care pot sa-l resetez? daca nu atunci cum fac si eu sa aflu codul de la bluetooth-ul masinii?

203874[/snapback]

vezi ca la unele e scris pe unitatea de bluetooth ,o localizezi in portbagaj in stanga daca ai e46,sau e 39

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.