Jump to content

Interesat de un E46


tbogdan

Recommended Posts

Salutari tuturor,doresc sa achizitionez un BMW e46 320D NFL 99 - 03. Ca si dotari as vrea sa aiba incalzire in scaune si tapiteria din piele ( crem ar fi ideal,dar merge si alta culoare ). Bugetul meu este de 3500 +/- , masina poate sa fie si neinmatriculata. Am vazut cateva oferte si de prin Germania si am vazut ca m-as incadra in banii astia doar ca nu cunosc pe nimeni care sa se ocupe de asa ceva si eu daca m-as duce sigur as veni inapoi cu o troaca, fermecat ca mi-am gasit BMW-u ( asa am facut si cu un Ford Mondeo `02 caruia nu ii functiona clima si bucsa spate dreapta era dusa dar atat de mult mi-a placut-o incat nu am negociat si am luat-o direct ). Daca stiti pe cineva care se ocupa si aduce asemenea masina sau si mai bine stiti vreo oferta de prin tara astept reply-uri aici.
Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor,doresc sa achizitionez un BMW e46 320D NFL 99 - 03. Ca si dotari as vrea sa aiba incalzire in scaune si tapiteria din piele ( crem ar fi ideal,dar merge si alta culoare ). Bugetul meu este de 3500 +/- , masina poate sa fie si neinmatriculata. Am vazut cateva oferte si de prin Germania si am vazut ca m-as incadra in banii astia doar ca nu cunosc pe nimeni care sa se ocupe de asa ceva si eu daca m-as duce sigur as veni inapoi cu o troaca, fermecat ca mi-am gasit BMW-u ( asa am facut si cu un Ford Mondeo `02 caruia nu ii functiona clima si bucsa spate dreapta era dusa dar atat de mult mi-a placut-o incat nu am negociat si am luat-o direct ). Daca stiti pe cineva care se ocupa si aduce asemenea masina sau si mai bine stiti vreo oferta de prin tara astept reply-uri aici.

 

pai la 3mii, oricine s-ar duce dupa ea, tot cu o trompeta se intoarce..

Link to comment
Share on other sites

Taxa nu e o problema,in 2-3 luni pot plati o mie de euro pt taxa care din cate am vazut acum e 650 la euro 3 e46 din 99. Sbircris am scris 3500 +/-,hai maxim 4000 ... cu banii astia nu ma incadrez intr-o masina din 2001 cu dotarile alea si km cat de cat ok? Problema e ca eu vreau sa cumpar o masina cat mai rapid pentru ca altfel se duc banii,si de aceea am scris aici,poate aveti ceva recomandari. Edited by tbogdan
Link to comment
Share on other sites

Salut,am 2 e46 de vinzare amindoua sint fabricatie 2000 motor de 2000 diesel 136 cp inmatriculate in tara in 2005 si un singur proprietar,una costa 3900e si are multe optiuni si a doua masina costa 3450e dar cu mai putine optiuni,descrierea o sa fie pentru prima masina si pozele la fel,momentan nu am poze la cea de a doua masina daca vrei ii pot face.

 

Bmw e46,320d,136 cp,an 2000 inmatriculata in RO in 2005 un singur proprietar,180000 km.

-jante originale bmw M pe 18,inguste pe fata si mai late pe spate,fata 225 si spatele 245 latimea cauciucurilor

-senzori parcare spate

-trapa de sticla electrica

-4 geamuri electrice

-volan din piele cu comenzi fara uzura

-pilot automat

-computer de bord

-radio cd original

-scaune cu incalzire

-tapiteria din material textil model deosebit,nu am vazut la nici un e46 acest model

-airbaguri in usile din spate,optiune rara la acest model

-DSC optiune extrem de rara la acest an de fabricatie,DSC vine pe modele din 2002 in sus

-cotiera fata si spate

-banchete rabatabile

-mocheta gri

-schimbator din piele in stare foarte buna

Interiorul se prezinta bine,nu bate,nu are nici un defect,nu necesita nici o investitie inafara de schimbul de ulei,scuturile si aparatorile sint la locul lor.

Telefon...0725691059 Nicu,

Edited by roscatu m3
Link to comment
Share on other sites

Salut, foarte frumoasa masina si as fi vrut sa o vad dar intre timp am vorbit cu un var de-al meu care locuieste in Frankfurt si imi ofera posibilitatea sa plec peste 2 saptamani acolo sa imi caut o furie mica. Iti multumesc foarte mult pentru reply,masina arata foarte bine si probabil daca nu ar fi aparut ocazia asta cu siguranta as fi fost interesat. Revin cu poze,se poate inchide :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.