Jump to content

Cumpar interior textil gri E60 non-LCI


Recommended Posts

Caut un interior textil E60 in stare perfecta, de culoare gri.

Nu ma deranjaza daca este murdar, atat timp cat materialul este in stare buna si nu este intins, rupt, etc.

Doresc sa fie cu scaune standard si bancheta rabatabila.

 

Daca are cineva de vanzare doar scaune fata model "Edward" gri, sunt interesat si de aceasta varianta.

Indiferent de varianta, scaunele fata trebuie sa fie cu incalzire.

 

Ma intereseaza doar de pe masina cu volanul pe stanga.

 

Astept oferte cu poze detaliate!

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

daca tot vrei sa-ti schimbi interiorul de ce nu iti pui unul de piele, daca cumva esti interesat la 500 de euro iti pot oferi unul complet de piele neagra cu incalzire si reglaj electric lombar, arata foarte bine.

0762 211 441

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

UP! UP! UP!

Salutare, am eu unul conform cerintelor tale (mai putin incalzire scaune) in rest e complet si arata 9.5/10. Avand in vedere ca e pe masina personala nu il pot vinde pana nu gasesc unul gri din piele :). Daca dai de cineva care sa aiba un interior complet din piele gri da-mi un semn. Mai caut si eu intre timp. Daca vrei pot face ceva poze maine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.