Jump to content

cumpar telescop haion e34 touring si ceasuri de bord


Recommended Posts

ceasurile de bord sa fie pt diesel sau pt benzina? telescop am sigur dar sa vedem ce ceasuri ai nevoie!

da scuze, am uitat sa specific, ceasurile sa fie pt diesel, 525tds, la ale mele resetand uleiul am atins doi pini si am scurtircuitat indicatorul la temperatura apei, iar acuma cand apa e la 90 mie imi indica ca ar fi pe rosu ...

evnetual daca ai doua telescoape la haion, le-as lua pe ambele poate pica si celalalt in timp ...

Link to comment
Share on other sites

da scuze, am uitat sa specific, ceasurile sa fie pt diesel, 525tds, la ale mele resetand uleiul am atins doi pini si am scurtircuitat indicatorul la temperatura apei, iar acuma cand apa e la 90 mie imi indica ca ar fi pe rosu ...

evnetual daca ai doua telescoape la haion, le-as lua pe ambele poate pica si celalalt in timp ...

 

ceasuri nu mai am decat pentru motorizari pe benzina, amortizoare portbagaj am 3 bucati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.