Jump to content

Vand BMW E46 318 iA FL 2002


Myx

Recommended Posts

A venit timpul sa ma despart de Myx4 ca urmare intra la vanzare si aici pt cei interesati de un E46 N42 intretinut la maxim . Topicul complet al masinii http://www.bmwclub.ro/forums/topic/116574-myx-4/page__p__1687812__fromsearch__1#entry1687812

Masina se preda in stare impecabila .

 

Code Description (interface) Description (EPC)

S205A AUTOMATIC TRANSMISSION Automatic transmission

S210A DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC) Dynamic stability control

S226A SPORTS SUSPENSION SETTINGS Sports suspension settings

S240A LEATHER STEERING WHEEL Leather steering wheel

S249A MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL Multifunction f steering wheel

S290A LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 44 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S423A FLOOR MATS, VELOUR Floor mats, velours

S428A WARNING TRIANGLE Warning triangle and first aid kit

S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Interior mirror with automatic-dip

S465A THROUGH-LOAD SYSTEM Through-loading system

S473A ARMREST, FRONT Armrest front

S481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER Sports seat

S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Lumbar support, driver and passenger

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Seat heating driver/passenger

S502A HEADLIGHT WASHER SYSTEM Headlight cleaning system

Code Description (interface) Description (EPC)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A FOGLIGHTS Fog lights

S521A RAIN SENSOR Rain sensor

S522A XENON LIGHT Xenon Light

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Automatic air conditioning

S550A ON-BOARD COMPUTER On-board computer

S650A CD PLAYER CD player

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

L801A GERMANY VERSION NATIONAL VERSION GERMANY

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Retailer Directory Europe

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Operating instructions German

S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Delete clear coat

P972A COMFORT PACKAGE Comfort Package

P981A COMFORT PLUS PACKAGE Top Komfortpaket

 

Standard equipment

 

Code Description (interface) Description (EPC)

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Kilometer-calibrated speedometer

S851A LANGUAGE VERSION GERMAN Language version German

 

Poze actuale . Fata de optiunile de mai sus a mai primit un CD player Professional . Studiati topicul masinii pt reparatii , accesorii si revizii si mai multe poze . In momentul asta are 186 k km .

 

Pret 6200 E

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sunt cu ochii pe ea, pt cumnatul meu, dar deocamdata sare din buget. mai asteapta el, poate cine stje.. :p O oferta poate face si acum, dar nu as vrea s-o consideri jignitoare

LE: cred ca roland se refera la faptul ca piata e stricata de samsarii care vand cazane cu 3-4 mii, iar tu ai de suferit pe treaba asta

Edited by Cosmin316
Link to comment
Share on other sites

Sunt cu ochii pe ea, pt cumnatul meu, dar deocamdata sare din buget. mai asteapta el, poate cine stje.. :p O oferta poate face si acum, dar nu as vrea s-o consideri jignitoare

LE: cred ca roland se refera la faptul ca piata e stricata de samsarii care vand cazane cu 3-4 mii, iar tu ai de suferit pe treaba asta

pai ma gandeam ca daca ii scot din optiuni si fac si eu o masina cu 4 roti fara optiuni pot sa o vand la un pret derizoriu si probabil nu as sta cu ea prea mult ...asa poate si cumnatul o prinde :p .

Link to comment
Share on other sites

Da, interiorul il dau cu 350-400 si tot asa, kitu de faruri, bla bla. O faci cheala si cazi la pret si asa vine romanu, altfel merge la samsar c-are 130 mii si e "recent adusa. impecabila"

Cosmin are dreptate, si eu am avut de suferit din cauza ca sunt la 3 mii modelul asta si motorizarea, degeaba ii explici romanului cacum sta treaba.

Link to comment
Share on other sites

pai de asta am mentionat ca poate locul ei este aici unde poate fi apreciata , as fi vrut eu sa o gasesc in starea in care e acum , imi pare hilar sa vina unu de pe forum si sa arunce o oferta la misto . :hyper: . O mai tin cateva sapt , am tot fost plecat nici pe autovit nu a fost
Link to comment
Share on other sites

Pe faruri, interior cu ala standard la schimb, jante cu gume iei cam 1500. Si o dau cu 4 mii ca "cu atata se dau astea" si la revedere.

Mai iei de-o supa pe trimuri + volan si asa ii faci la roman masina visurilor la pret de poveste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.