Jump to content

Intermediez achiziționarea de autoturisme din Germania


FANUTU

Recommended Posts

Intermediez achiziționarea de autoturisme din Germania. Ofer consultanțĂŁ, asistențĂŁ, intermediere, POT INSOTI PERSOANE IN GERMANIA ,ofer cazare gratuita! pe tot parcursul cautarilor ,ajutor in solutionarea si finalizarea actelor ,sofer la intoarcere.

 

IAR DIN PASIUNEA PENTRU MARCA VOI AJUTA PRIMELE 2 PERSOANE CARE IMI VOR CERE AJUTORUL PE GRATIS!!!!(consultanțĂŁ, asistențĂŁ, intermediere, INSOTIRE PERSOANE IN GERMANIA , cazare gratuita PE PARCURSUL CAUTARILOR)

 

CU CONDITIA CA VOR PASTRA MASINILE SI VOR AVEA GRIJA DE ELE :drinks: asa cum si eu am grija de propria masina pe care am adus-o personal

 

post-49755-0-32768400-1374718387_thumb.jpg

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pai doar pt primii doi clienti e gratis apoi se plateste (dar pretul nu e inca public)

Desi vreau sa ajut , nu pot ajuta pe toata lumea,dupa aceea preturi negociabile

 

Oferta inca este valabila

Edited by FANUTU
Link to comment
Share on other sites

Poate esti bine intentionat dar eu unul nu m-as imprieteni cu unul care imi promite atat de multe fara nici un cost.

Poate asa sunt eu mai circumspect.

pai vreu sa imi vad rudele din germania de aceea am aceste preturi ,nu ma ocup neaparat cu asta ,dar o fac mai mult din pasiune ,iar cine vrea sa dea mai mult nu ma supar :drinks:

Totusi 50e doar comisionu meu ,neincluzind transportul pana acolo,mancare si alte cheltuieli

Edited by FANUTU
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.