Jump to content

schimb/vand bmw e46 nfl


bcoman

Recommended Posts

post-30717-0-29897000-1378894304_thumb.jpgbmw este din 03.08.2001 (adusa din Germania in 2010, taxa platita si nerecuperata)

jante 17 vara/ 16 iarna

senzori parcare(pdc)/oglinzi electrice si incalzite/Oglinda interioara cu sistem antiorbire/navigatie mica monocroma+bord computer+magazie de cd+ Harman Kardon/ volan sport cu comenzi/scaune sport incalzite/interior piele/plafon negru/pachet de lumini(citit,oglinda,picioare)/lanterna torpedou(lumanare), 2 chei diamant

la schimb mai mult as vrea un 520d break sau 320d fl break(mi sa marit familia si nu am loc in portbagaj )si la pret habar nam?

 

Edited by bcoman
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

masina are si car kit original nokia dar este demontat,este cel prins de bord langa clima, pe partea piciorului stang al pasagerului, (bagi telefonul in el nokia 6300)

dar se poate folosii mufa de "AUX" functioneaza si ca un car kit nu numai pt muzica, daca ai un telefonul bun (XXL :drinks: )

Edited by bcoman
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Va salut.Sper sa nu va deranjeze oferta mea dar personal pot oferii 3600E, in cazul in care am deranjat in vreun mod scuzele de rigoare...O zi buna va doresc in continuare.

sa zica sarutmana la 3600:)ce atatea scuze doar n ai oferit 1000 de eu. <_<

Edited by e466666
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da o....nfl nu mai cauta nimeni .sant vechituri de acuma cu totul.

parerea mea

 

peste o luna o sa l cauti pe nenea cu 3600:) :wink:

 

 

SUNT vechituri ......

 

 

In orice conversatie apare cate unul din LAS FIERBINTI, care nici nu cumpara dar nici nu lasa pe unul sa vanda, are el toate sfaturile bine aranjate si semintele in buzunar parca acu' il vad plimbandu-se prin parcul auto duminica, te rog frumos muta conversatia in alta parte daca nu esti interesat sa o cumperi

Edited by bcoman
  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

SUNT vechituri ......

 

 

In orice conversatie apare cate unul din LAS FIERBINTI, care nici nu cumpara dar nici nu lasa pe unul sa vanda, are el toate sfaturile bine aranjate si semintele in buzunar parca acu' il vad plimbandu-se prin parcul auto duminica, te rog frumos muta conversatia in alta parte daca nu esti interesat sa o cumperi

stai in banca ta ciobanule care esti cioban...pe forumul asta oricine are dreptul la o parere , inclusiv pe rubrica de vanzari. sa mi zici sarutmana cand ma vezi ai inteles?:)) mertecule. :poke:

  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Acu' nu vreau sa generalizez in nici un fel , a se intelege ca nu am nici un fel de resentimente in functie de zona geografica dar saptamana trecuta am mers la Constanta sa cumpar o masina (BMW) si dupa 330 km de mers pe ceata ca vata am constatat ca de fapt in poze era o masina iar la fata locului ...o masina asemanatoare. Desi am plecat cu noaptea-n cap de acasa tocmai sa pot proba/cumpara si intocmi actele ,..constanteanu' a tras de timp pana pe la 16- cand de-acum se cam intuneca . Au venit 2 insi cu o masina ...asemanatoare . Le-am spus pa-pa , ...era un Mc-drive in apropiere ...si uite cum am facut eu o "drumetie" de aproape 700 km , luni , iarna , la mare.

 

Recomand cu caldura sa evitati afacerile in acea parte a tarii.

 

 

 

Scuze pt off-topic

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

cea mai groaznica poveste o am si eu tot in Constanta. si eu am venit tocmai din CJ. peste tot e plin de nenorociti.

chiar sambata am fost prin piata la CJ, si 90 % erau samsari, da din aia "mancatori de seminte".

 

ideea e clara. nu te deplasezi mai mult de 50 - 100 km pentru o masina !

decat sa mergi de 2,3 ori cateva sute de km, mergi odata si bine pana in Germania.

Edited by Paleonte
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Saptamana trecuta l am rugat frumos pe catalin din pitesti sa mearga sa vada un 320ci la o reprezentanta toyota si omul baiat de nota 10 a fost si relatat exact ce si cum era cu masina respectiva. Apoi baietii au gandit o rapid si au propus sa faca un topic ptr Vizionari auto in diverse judete , eu ma gandisem la asta si in plus am zis sa punem si poze luate live:)la fata locului ..asa ca nu mai bateti drumuri de 5 600 km , intrati acolo si rugati un coleg sa mearga. ptr iasi pot merge eu fara probleme.

bafta tuturor.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

stai in banca ta ciobanule care esti cioban...pe forumul asta oricine are dreptul la o parere , inclusiv pe rubrica de vanzari. sa mi zici sarutmana cand ma vezi ai inteles?:)) mertecule. :poke:

 

 

iara ai seminte la bot ....

parere despre masina n am nimic impotriva dar sa imi spui mie sa o vand ca trebuie vanduta cu ce bani vrei tu, asta nu este o parere mi se pare ca poti fii mana in mana cu alti colegi, si cu samsari din Constanta aveti dreptate dar nici cu cei din Bucuresti sau Timisoara nu imi este rusie si stiu cum este sa mergi(conduci ) 5-600 km pana la Timisoara sa vezi ca masina este praf fata de cea din poze plus cu volanul schimbat ...bla bla .....

PT orasul Mangalia ma deplasez eu sa fac poze la o masina si pt Constanta (cand am timp) .....

 

up

 

si cu sarutmana vad ca insisti ori esti o cocoana pe forum ori un bulangiu si gata nu mai lungii conversatia decat daca este de masina

vezi ca semintele nu dau bine pe buzele rujate parerea mea...

 

 

 

Edited by bcoman
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.