Jump to content

Cumpar tulumba servofrana E39


Recommended Posts

deci 150 pe pm, 250 pe thread si 350 la destinatie? :)

 

am luat de la Lex_bmw5 cu 150 tot ansamblul de frana, cu pompa si rezervor, cred ca se poate inchide

cred ca ma confunzi, sau nu imi era destinat mie?

 

iar ca un reminder iti atasez discutia noastra,

iar in concluzie din cate stiu eu cine are ceva de cumparat spune exact ce doreste nu merge la alimentara si cere mancare iar apoi comenteaza pretul numai ca sa se afle in treaba,

plictisitoare viata ai...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bine ca ai pus tu pm-ul unde scrii 150, apoi 250 pe thread..asta o fi mai noua, mai buna? mi se pare tiganie,d-aia ma intrebam cu cat ajunge la destinatie, dar am lasat-o in gluma asa, dar acum mi se pare interesant sa vada lumea cu cine are de-a face..
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bine ca ai pus tu pm-ul unde scrii 150, apoi 250 pe thread..asta o fi mai noua, mai buna? mi se pare tiganie,d-aia ma intrebam cu cat ajunge la destinatie, dar am lasat-o in gluma asa, dar acum mi se pare interesant sa vada lumea cu cine are de-a face..

tu nu intelegi limba romana sau trebuie sa-ti explic fiecare cuvant??

am scris clar difera pretul in functie de cod, de unde ai tras tu concluzia ca ce ai tu nevoie costa 150 de lei atata timp cat nu mi-ai spus codul ca nu pricep,

tiganie e ceea ce faci tu aici, stai linistit lumea ma stie, nu de ieri am parc de dezmembrari si clientii mei stiu ce fel de om sunt.

 

mai degraba prin asta ai scos la iveala ce fel de client esti tu :thumbsup:

 

numai bine!

Link to comment
Share on other sites

pai in pm tu mi-ai scris ca-i 150 pentru 520i NFL, in topic scrie mare "Cumpar tulumba servofrana E39 520i NFL 1999" si apoi apare pretul de 250 si tot eu fac tiganie? La inceput am crezut ca-i vorba de o nelamurire, d-aia am dat-o in gluma, dar vad ca-ti asumi preturile, deci in cunostinta de cauza ai mai pus un milion peste ce mi-ai zis initial. "Clientul nostru stapanul nostru"..
Link to comment
Share on other sites

ah da, acum inteleg nelamurirea ta, dar la toate 520i-urile nfl pe care le am eu in parc codul e LSH 80, iar ceea ce ai pozat tu mai sus e LSC 145T care s-a pus pe e39 facelift, de aceea ti-am cerut explicit codul nu modelul de masina.

nu am cum sa nu-mi asum preturile, sa fim seriosi, vad ca tu chiar ti-ai facut o impresie gresita!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.