Jump to content

Cumpar pentru E34


Recommended Posts

Cumpar urmatoarele pentru e34:

-butuc punte spate dupa an 92(piesa 1 si piesa 5) http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD51&mospid=47375&btnr=33_0168&hg=33&fg=40 ;

-kit M(bara fata, spate si praguri);

-mocheta porbagaj sedan;

-mocheta interior sedan(cred ca merge si de pe break) de culoare gri sau crem;

-casetofon oem cu functia mode;

-pilot automat pt M50B25 (in principiu cred ca se potriveste orice motoras de pe orice motorizare si difera doar calculatorul);

-calacul de la motorasul de la trapa(unde se pune butonul, fac conversie de la trapa manuala si imi trebuie capacul de la trapa electrica).

Link to comment
Share on other sites

Cumpar urmatoarele pentru e34:

-butuc punte spate dupa an 92(piesa 1 si piesa 5) http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD51&mospid=47375&btnr=33_0168&hg=33&fg=40 ;

-kit M(bara fata, spate si praguri);

-mocheta porbagaj sedan;

-mocheta interior sedan(cred ca merge si de pe break) de culoare gri sau crem;

-casetofon oem cu functia mode;

-pilot automat pt M50B25 (in principiu cred ca se potriveste orice motoras de pe orice motorizare si difera doar calculatorul);

-calacul de la motorasul de la trapa(unde se pune butonul, fac conversie de la trapa manuala si imi trebuie capacul de la trapa electrica).

te pot ajuta cu butuc punte spate (vine complet cu fuzeta si rulment) - 100 lei, mocheta portbagaj - 50 de lei, pilot automat - 200 de lei si capac buton trapa electrica - 30 de lei.

0736 366 356

Link to comment
Share on other sites

Pentru butuc vreau poze pt ca difera de la an la an si de la motorizare la motorizare. Vreau si poze cu mocheta. Iar pilotul automat presupun ca este complet(cablaj sau cel putin mufele, calculator, actuator si senzorii de pe pedalele de frana si ambreaj, maneta si capacul de la volan)
Link to comment
Share on other sites

Pentru butuc vreau poze pt ca difera de la an la an si de la motorizare la motorizare. Vreau si poze cu mocheta. Iar pilotul automat presupun ca este complet(cablaj sau cel putin mufele, calculator, actuator si senzorii de pe pedalele de frana si ambreaj, maneta si capacul de la volan)

 

pt butuc imi zici ce doresti si aia iti trimit, ti-am facut poze dar nu vad la ce te ajuta,

cu mocheta inca nu am reusit sa fac poze pt ca mi-s desfacute si trebuie sa le aleg sa vad care sunt de pe e34 sedan.

pilotul automat e complet!

Link to comment
Share on other sites

Pai daca te uitai la schema de pe realoem mie imi trebuie doar fuzeta( adica piesa 1 si piesa 5) la alea vroiam poza pt ca difera in functie de an....daca stii din ce an este ar fi ceva bun de stiut. Ceea ce difera este partea care da semnal la cititorul de abs. Sunt 2 tipuri: cu dintii grosi si cu dinti subtiri. O sa atasez o poza ca sa intelegi la ce ma refer. Pilotul il vreau, stai sa ne elucidam si cu butucul si cred ca il vreau si pe ala, vreau si capacul de la trapa si astept poza cu mocheta :)
Link to comment
Share on other sites

Pai daca te uitai la schema de pe realoem mie imi trebuie doar fuzeta( adica piesa 1 si piesa 5) la alea vroiam poza pt ca difera in functie de an....daca stii din ce an este ar fi ceva bun de stiut. Ceea ce difera este partea care da semnal la cititorul de abs. Sunt 2 tipuri: cu dintii grosi si cu dinti subtiri. O sa atasez o poza ca sa intelegi la ce ma refer. Pilotul il vreau, stai sa ne elucidam si cu butucul si cred ca il vreau si pe ala, vreau si capacul de la trapa si astept poza cu mocheta :)

evident ca m-am uitat la realoemul ala, dar nu sunt dispus sa lucrez si sa desfac etrieri si discuri si fac poze pt ca mai apoi sa nu cumperi, din moment ce am zis ca am inseamna ca am verificat inainte si dupa compatibilitate,

am mai multe e34-uri la dezmembrat printre care 2,5tds/94, 2,0i/92, 2,4td/91 si mai ceva 2,5tds/96 daca bine retin,

revin cu poza cu mocheta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.