Jump to content

Cumpar bmw e90 / e60


Nitoi Cristi

Recommended Posts

Cumpar bmw e90 sau e60, cerinte minime :

 

- navigatie mare

- faruri cu lupa

- motorizare maxim 2.o, diesel sau benzina, exclus n47 177cp.

 

Restul dotarilor reprezinta un avantaj.

 

Prioritate au masinile cu taxa platita si nerecuperata.

 

Astept oferte insotite de poze.

 

Buget 8500eur.

 

Contact : pm, tel: 0723 072 012.

Link to comment
Share on other sites

Cumpar bmw e90 sau e60, cerinte minime :

 

- navigatie mare

- faruri cu lupa

- motorizare maxim 2.o, diesel sau benzina, exclus n47 177cp.

 

Restul dotarilor reprezinta un avantaj.

 

Prioritate au masinile cu taxa platita si nerecuperata.

 

Astept oferte insotite de poze.

 

Buget 8500eur.

 

Contact : pm, tel: 0723 072 012.

 

E90-ul meu,de vanzare.320 Diesel,motor M47N2, 163CP

Din 07/2005,adus in 2009 din Germania-unic proprietar

Navigatie mare(Professional),Faruri Xenon

Km 225.000,taxa platita,masina intretinuta.

Am anunt cu poze,la topicul de vanzari auto

Edited by cdanutzx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inca sunt in cautarea unui e90.Cerinte minime:xenon,scaune si volan sport,navigatie,diesel.

Era un coleg cu un e90 de vanzare,din TM,parca avea numarul TM ?? NAM,neagra.Daca nu a vandut masina,rog sa lase un PM.

Edited by blo
Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce motive ai de ce fugi de motoarele N47 de 177 de cai, dar ca si posesor al acestui model iti spun ca gresesti, am de mai bine de un an de zile si sunt foarte multumit, consum f. bun (mixt 5,5-6 ) am facut aprox. 35-40 de mii cu el (avea 150 de mii cand l-am luat) pana acum si crede-ma ca am folosit masina si la tractari, dar nu am nici un fel de probleme cu el, nu consuma ulei nu tacane etc. etc.

eu spun ca multe sunt prostii din ce gasesti pe net despre ele, or fi pacatoase si cu probleme dar cand ajung si ele la 4-5 sute de mii de km

sa tinem cont ca motoarele fabricate de bmw dupa 2004 nu mai sunt ce au fost inainte (ma refer la fiabilitate) ;-)

Link to comment
Share on other sites

Inca sunt in cautarea unui e90.Cerinte minime:xenon,scaune si volan sport,navigatie,diesel.

Era un coleg cu un e90 de vanzare,din TM,parca avea numarul TM ?? NAM,neagra.Daca nu a vandut masina,rog sa lase un PM.

 

Salut. Am eu un E90, full, navi mare, senzori, trapa, etc.

Link: http://olx.ro/oferta/bmw-320d-e90-bixenon-full-electric-trapa-navi-mare-full-piele-taxa-0-IDYyGT.html#8097796535

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut! Iti prezint ca alternativa la un E90 mai ieftin, acest E46 aflat in stare tehnica si optica absolut ireprosabile, ingrijit obsesiv, si reconditionat acum putin timp in totalitate, la 180.000 km, masina avand in prezent 203.000 km.

Ca dotari optionale tin sa precizez faptul ca nu are senzor lumina/ploaie si spalator far, in rest pe lista regasindu-se toate dotarile posibile si imposibile: sonorizare Harman/Kardon, navi mare incl. RO, magazie mp3, interior sport, piele grena, scaune electrice, incalzite, cu memorii, oglinzi pliabile, trapa electrica, plafon negru, Xenon, cutie automata, perdelute laterale + luneta etc.

Ca pret, costa 5000 EUR + timbrul de mediu in valoare de 1800 EUR, rezultand suma totala de 6800 EUR.

O zi placuta!

 

http://olx.ro/oferta/bmw-e46-320d-2002-IDSU9w.html

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.