Jump to content

cumpar footrest pentru dreapta, e46


Recommended Posts

cumpar foot rest pentru partea dreapta(adica partea pasagerului, la e 46 cu volan pe stanga) si ornamentul de plastic de langa pedala, cel cu manerul pentru deschiderea capotei(doar plasticul si manerul)! am nevoie de pe o masina de anglia, culoare negru!! am schimbat mocheta si am pus una de pe masina de anglia...deci rog un pret decent! multumesc!
Link to comment
Share on other sites

cumpar foot rest pentru partea dreapta(adica partea pasagerului, la e 46 cu volan pe stanga) si ornamentul de plastic de langa pedala, cel cu manerul pentru deschiderea capotei(doar plasticul si manerul)! am nevoie de pe o masina de anglia, culoare negru!! am schimbat mocheta si am pus una de pe masina de anglia...deci rog un pret decent! multumesc!

Ai nevoie pt masina cu volan pe stinga sau dreapta ca nu inteleg ?

Link to comment
Share on other sites

salut! am e46 cu volan pe stanga, cu footrest !! vreau cele doua plastice pentru a le pune pe partea pasagerului, deci de pe o masina de anglia!astfel voi avea si pe stanga(partea soferului) si pe dreapta(partea pasagerului) footrest! am pus mocheta de pe o masina de anglia si imi trebuie acele plastice! multumesc! 0764 877 856
Link to comment
Share on other sites

salut! am e46 cu volan pe stanga, cu footrest !! vreau cele doua plastice pentru a le pune pe partea pasagerului, deci de pe o masina de anglia!astfel voi avea si pe stanga(partea soferului) si pe dreapta(partea pasagerului) footrest! am pus mocheta de pe o masina de anglia si imi trebuie acele plastice! multumesc! 0764 877 856

Am footrest de anglia la 30 lei...0725691059

Link to comment
Share on other sites

salut! am e46 cu volan pe stanga, cu footrest !! vreau cele doua plastice pentru a le pune pe partea pasagerului, deci de pe o masina de anglia!astfel voi avea si pe stanga(partea soferului) si pe dreapta(partea pasagerului) footrest! am pus mocheta de pe o masina de anglia si imi trebuie acele plastice! multumesc! 0764 877 856

20 de lei tot ce-ti trebuie acolo de pe e46 volan pe dreapta, dar suna-ma sa pricep mai exact :)

0736 366 356

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.