Jump to content

cumpar galerie admisie e46 facelift


Recommended Posts

cumpar galerie admisie e46 an 11.2004 motor 1995cm diesel,galeria sa fie doar cu clapetele pe ea.

este galeria de pe e46 320d euro 4 la 200 de lei cu clapetele pe ea, sau la 150 de lei am cu dopuri si clapetele anulate.

0736 366 356

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

este galeria de pe e46 320d euro 4 la 200 de lei cu clapetele pe ea, sau la 150 de lei am cu dopuri si clapetele anulate.

0736 366 356

Trebuie sa fie de euro 4 ca zice ca este mai gros axul de la clapete,de euro 3 am una,clapetele sunt in stare buna,nu este pentru mine,,vinzi si dopurile separat fara galerie.

Link to comment
Share on other sites

Sa cumperi o galerie SH e o prostie ... sigur motivul pentru care vrei sa o faci sunt clapetele, astfel ai 2 variante ... le anulezi si le pui dop la cele pe care le ai sau investesti in una noua (care vine cu tijele mai groase) si cel putin 150000km nu ai probleme.
Link to comment
Share on other sites

Sa cumperi o galerie SH e o prostie ... sigur motivul pentru care vrei sa o faci sunt clapetele, astfel ai 2 variante ... le anulezi si le pui dop la cele pe care le ai sau investesti in una noua (care vine cu tijele mai groase) si cel putin 150000km nu ai probleme.

nu inteleg de ce zici ca este o prostie,pentru cine cumpar galleria are masina cumparata de noua din 2004 si are 260000km si nu are inca probleme cu clapetele vrea doar sa cumpere o galerie sa fie acolo pentru orice problema,el verifica galleria la fiecare 2 schimburi de ulei,eu la al meu am pus dopuri.

Link to comment
Share on other sites

De ce este o prostie, pai e simplu, motivul pentru care ai vrea sa o schimbi/sau ar vrea sa o schimbe sunt clapetele, ma insel??? Daca nu ma insel, iei o alta galerie tot cu niste clapete uzate care la prima vedere pot fii OK, dar ca sa vezi, pot face buf oricand si ce ai rezolvat, dauna motorul. Solutii am dat mai sus, iar daca vrei/sau se vrea a se pune dopuri e recomandat sa cureti galeria si sa ii schimbi garniturile.
Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fie de euro 4 ca zice ca este mai gros axul de la clapete,de euro 3 am una,clapetele sunt in stare buna,nu este pentru mine,,vinzi si dopurile separat fara galerie.

am galerie de pe euro 4 sigur ca da,

dopurile separat pot sa le dau, dar la acelasi pret (150 de lei)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.