Jump to content

Cumpar BMW E46 330D,varianta 204 cai,manuala 6 trepte


CautRezolvari

Recommended Posts

Salut tuturor

 

Sunt interesat de un E46 330D,varianta de 204 cai nu de 184.

De preferat sa fie cu volan pe dreapta.Inmatriculata Ro,Bulgaria sau neinmatriculata NU conteaza.

Ce conteaza este ca motorul sa fie in stare foarte buna.

Astept oferte.

 

"Ce cocalar este asta,nu are bani sa inscrie masina si vrea motor de 3000",probabil asta au spus cei ce au dat "minus",masina va fi pentru modificat si se va lua dupa ea motorul,cutia,franele si diferentialul din aceasta cauza as prefera cu volan pe dreapta pentru ca restul masinii nu ma intereseaza,dar astept oferte oricum.

  • Like 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Eu am cautat 4 luni o masina ca aceea pe care o cauti tu. Si mie mi-a trebuit pentru acelasi lucru. Greu de gasit la un pret convenabil!

 

Sent from my unknown using Tapatalk

Edited by Rcc-67
Link to comment
Share on other sites

Eu am cautat 4 luni o masina ca aceea pe care o cauti tu. Si mie mi-a trebuit pentru acelasi lucru. Greu de gasit la un pret convenabil!

 

Dau baietii astia minus mai greu decat da Mihai Petre 10,oare ce am spus atat de horror?... Daca are cineva asa ceva de vanzare sunt deschis la negocieri,daca nu am gasit ceva in Anglia.

 

Sent from my unknown using Tapatalk

Edited by CautRezolvari
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.