Jump to content

Bmw 320d 2005,full model deosebit


marss_84

Recommended Posts

2.0d 163 cai ,unic propietar Ro inmatriculat 2013,taxa achitata si nerecuperata!! dovada anaf

pret 8400 eur fix,merge impecabil!!

an 2005

Variante seria 5 model e60 facelift

 

0766646702

 

Pachet M ext. Nu,jante M Nu,sistem audio L7 sau individual Nu cred.Pe oricare site poti sa pui anuntul cum vrei tu,dar pe aici incearca sa eviti exprimari de genul celei din titlu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Important e ca fixul e fix. Numai cea noua la reprezentanta are pret nenegociabil.

Cele dotate din 2007 se invart in jurul a 7000 e.

E din 2005 fabricata? Cate sute de mii de km are? Nu am vazut pozele, scriu de pe tel.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Important e ca fixul e fix. Numai cea noua la reprezentanta are pret nenegociabil.

Cele dotate din 2007 se invart in jurul a 7000 e.

E din 2005 fabricata? Cate sute de mii de km are? Nu am vazut pozele, scriu de pe tel.

 

pune aici un exemplu dotat din 2007 la 7000 ca eu nu te cred..

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nu am pus niciun link, trebuie să mă crezi că, la inceput, am început să vizionez mașini din 2006/2007 și am văzut câteva. Prețurile erau de 7000+ negociabil. Oamenii erau dornici să le vândă. Credeți că întreabă mulți de Bmw-uri din 2007 sau mai vechi? Câți români sunt dispuși să dea 7000/8000 euro pe mașini care au 200.000+ km?

Până la urmă am renunțat la idee pentru că am considerat că mai bine mai dau câteva mii în plus pe unele mai noi, decât pe una mai vechiuță, mai ieftină, dar care ar necesita investiții.

Românii, vânzătorii, nu prea au îngrijit mașinile, iar puținii care au făcut-o cer banii cât pentru una din 2010/2011. Tu ce ai alege?

Anul contează foarte mult, nu numai pentru revânzare, cât pentru uzura fizică și morală.

Edited by severin31
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.