Jump to content

Salonul Auto Moto a dat startul pentru Primavara auto-moto 2015


X X L

Recommended Posts

Intrat deja in agenda celor mai importante evenimente din Romania, Salonul Auto Moto isi va deschide portile in Piata Constitutiei, in perioada 1-5 aprilie 2015, pentru toti pasionatii fenomenului auto-moto din Romania si nu numai.

 

pentru mai multe detalii click pe foto

http://www.bmwclubmagazine.com/cutenews/data/upimages/SAM_2015.jpg

 

 

enJOY !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O mizerie. Organizatorii s-au gandit ca nu mai e nevoie sa asigure parcare (contra cost evident) de parca ar fi salonul pasionatilor de biciclete. M-am invartit jumatate de ora cautand parcare si am fost nevoit sa plec.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

asta nu inseamna ca intreg salonul este o mizerie... e evident ca a parca in zona aia e o aventura in oricare dintre zile, dar si romanul e obisnuit sa se duca la volan fix pana la scara... banuiesc ca in spatele blocurilor la ANAF, CNA, MJ sau MF nu ai incercat...
Link to comment
Share on other sites

asta nu inseamna ca intreg salonul este o mizerie... e evident ca a parca in zona aia e o aventura in oricare dintre zile, dar si romanul e obisnuit sa se duca la volan fix pana la scara... banuiesc ca in spatele blocurilor la ANAF, CNA, MJ sau MF nu ai incercat...

 

...sau parchezi la Mag.Unirea si faci un pic de miscare 6-700 de metri pana la salonhappy.png

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

asta nu inseamna ca intreg salonul este o mizerie... e evident ca a parca in zona aia e o aventura in oricare dintre zile, dar si romanul e obisnuit sa se duca la volan fix pana la scara... banuiesc ca in spatele blocurilor la ANAF, CNA, MJ sau MF nu ai incercat...

 

Ba da am incercat era plin de parcangii ambulanti.

 

In fine daca aveti de gand sa mergeti luati un taxi.

Link to comment
Share on other sites

Eu in zona aia am copilarit si stiu perfect stradutele, sunt o gramada de variante sa parchezi prin spatele blocurilor sau pe la liceul Mihai Eminescu, pentru cine nu cunoaste, uitati-va pe Google Maps.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.