Jump to content

De vanzare 520d F10


strees

Recommended Posts

Anuntul este ptr un prieten...ceva detalii pot oferi si eu, dar mai amanuntit la tel: 0725524670 Razvan

 

BMW 520D 184CP EURO 5

 

 

CUTIE DE VITEZE AUTOMATA

DUBLU CLIMATRONIC

TAPITERIE PIELE

SCAUNE FATA ELECTRICE

TRAPA ELECTRICA

NAVIGATIE

USB/AUX

BLUETOOTH

PILOT AUTOMAT

SENZORI PARCARE FATA/SPATE

SENZORI PLOAIE

SENZORI LUMINI

KEYLESS-GO

OGLINZI ELECRICE SI INCALZITE

BANCHETA RABATABILA

JANTE 17"

 

WBAFW11010C651680

 

97000km

 

Pret 19950euro

 

 

ACCEPT TEST REPREZENTANTA BMW

CARTE SERVICE +ISTORIC COMPLET

POSIBILITATE LEASING , RASPUNS FAVORABIL IN 48H

1.jpg

4.jpg

9.1.jpg

10.1.jpg

10.3.jpg

3.jpg

9 Collage.jpg

10.2.jpg

Edited by strees
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Si eu zic la fel, nu-i un capat de tara navi mic. Sunt multe F10 la noi cu navi mic si optionale putine , chiar si fara xenon dar nu conteaza asa mult,totusi are dotari decente si printre cele utile. Iar combinatia asta de culori int ext (albastru-bej) mi se pare cea mai buna alegere la un F10, parerea mea.
  • Like 3
  • Downvote 22
Link to comment
Share on other sites

A spus ca exista 5'are fara xenon, nu ca asta din anunt nu are!:)

Nu are incalzire in scaune, dar are trapa...incalzire mai poti pune, trapa...mai greu! Una peste alta este un pret mai mult decat decent ptr starea ei si nr de km!

Link to comment
Share on other sites

Up! Masina in garaj, nu se circula cu ea!

Intre timp a fost si la reprezentanta la verificare, singura problema din testul de 3h, este o baterie la una din chei, care este mai slaba, in rest nici cel mai mic defect...fara exagerare!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Negocierea la o masina se face pe net mai nou. Sau la telefon, inainte eventual sa dai buna ziua. "Alo, care e ultimul pret? " .:))) daca e 19 mii afisat , cel care suna sigur vrea sa o ia cu 15 mii maxim.

Free up, culoarea e faina rau.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fara exagerare, de cand cu c***tul de olx a inceput sa fie lumea asa. Suna lumea sa negocieze 25% din pret si MAI ALES fara sa o vada mai intai. Unul nu intreaba ce ai schimbat la ea sau ce produse folosesti...
Link to comment
Share on other sites

Nu e chiar asa. Unii nu cunosc preturile la masini si cand le vand pun niste preturi enorme.

 

http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-3-ID4pcFmi.html#0abb763db3;promoted

 

Tu ai da 20500 pe asta? Mie imi place masina da ai vrea sa ma duc din Timisaora pana in Neamt si sa negociez acolo? Cat,...300 euro sau deloc? Uneori trebuie sa vb despre pret la telefon.

 

Dar da, 90% vor castane si suna probabil la plezneala...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.