Jump to content

Unde mi as putea pune interfata I POD?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest sorren

- se da un 320 D din 2002 cu navi mare 16:9 cu tv si magazie cd

- se cere un sistem de adaptare ipod care sa aiba urmatoarele proprietati:

-afisarea titlurilor melodiilor pe display-ul mare al masinii

- sunetul sa fie stereo

- sa afiseze informatia video din ipod pe navi 16:9

 

din ceea ce am citit pe forum si pe situl dice am ajuns la concluzia ca am nevoie de urmatoarele subansamble:

 

1. ipod-ul - versiunea video

2. interfata dice

3. holderul de incarcare si transmitere semnal video

 

 

este suficient? mai am nevoie de ceva?

 

 

intrebari:

1. pe linkul 2 in care aleg interfata dice imi cere sa aleg echparea masinii, acolo nu mi se pare clar ceea ce anume trebuie ales . . . ma poate ajuta cineva?

2. a comandat cineva? in cat timp i-au venit? cat a costa sheepingul?

3. se aude mai slab decat interfata bmw?

 

merci

Edited by sorren
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mercic . . . I will :blink:

246285[/snapback]

 

 

 

eu am luat acum 3 luni o interfata de ipod de la ab. 9 mil 6 sute .... eu unul iti dau un sfat uita de modulul asta pentru ca nu faci nici o treba cu el..

calitatea sunetului daca lasi HU stok pe masina este jalnica...

acum depinde si ce vrei.. eu unul ma caiesc..

ca am luat toate astea...

Link to comment
Share on other sites

:blink: . . . poate ne putem vedea odata pt 5 min sa ascult putin la tine . . . sa ma edific

250366[/snapback]

 

 

 

 

.. cu cea mai mare placere .. daca o sa vin in vara acum in august acasa... eu stau in madrid...

 

oricum... nu ai avea ce sa vezi.. DECI .. sunetul va fi exact ca cel pe care il ai tu acum pe masina...

nu se va auzi nici mai bine nici mai prost ..poate cu un usor plus datorita equalizerului de la ipod... in rest nu rezolvi nimic. multi au spus ca sunetul prost si puterea . aproape egala de 0 o da Hu ul stoc .. eu nu am crezut pana nu m-am fript....

. si acum imi pare rau...

tu faci cum vrei....

oricum un lucru este cert BMWul .. categoria berlina este varza la categoria sonorizare si insonorizare.....

pentru a obtine ceea ce poti obtine la o alta masina... cu 4 difuzoare vai mama lor aici trebuie sa bagi bani multi... si cand aspun multi .. trebuie sa fie . usor chiar peste mie... asta cu ceva modest....in rest numai de bine...

 

acum depinde si de cum crei tu sa arate interiorul.. pentru ca am vazut pe forum. un tip cu un dvd ... si parerea mea este ca arata .. putin .. iesit din.. linia bordului ca sa nu zic . arata naspa...

daca iti iei un HU nou cumpara ceva care sa ti se potriveasca.. cu interiorul...

 

 

BAFTA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.