Jump to content

Mai multe intrebari


ToDy

Recommended Posts

Salut, de curand mi-am cumparat un BMW E91 Touring Automatic 20D si as avea si eu nevoie de niste informatii ..chiar nu stiu mai nimic despre BMW-uri desi sunt inebunit de ele de cand sunt mic :D

1.Ce dimensiuni au boxele de pe usi , si subwooferele de sub scaunele din fata ?

Si ce boxe/subwoofere mi-ati recomanda :D dar nici sa ma usuce prea tare de bani , un casetofon ok pe 55x4

2 Niste baieti Constanta sa foliez geamurile ? ,Si ce parere aveti despre folia heliomata omologata pentru geamuri fata si parbriz ,este ok si legala ? Un instructor auto a zis ca da...

3 Ce imi recomandati Bi-xenon sau led ,as vrea si un angel eyes multicolor ,la fel daca stiti pe cineva care monteaza in Constanta

O problema am si eu merg pozitiile/faza lunga dar faza scurta si proiectoarele .. nu si chiar nu stiu de ce :D cineva mi-a spus un scurt .. altul mi-a spus sigurantele ..

Si alte informatii daca mai imi puteti da , ce ulei sa pun/la cat sa-l schimb .. ce ulei sa folosesc pt cutie automata , filtrele as vrea sa le schimb eu (sa-mi bag singur nasul sau sa merg la cineva care stie exact ce face pe youtube a parut destul de simplu) as vrea sa pun logo cel putin in usile din fata dar din cate am vazut masina nu a venit prevazuta cu lumini in portiere :/ gasisem undeva ca daca desfac usa am acolo forma prevazuta si trebuie doar sa o decupez , e adevarat ?i

Scuze daca am postat aiurea sunt nou in grup si chiar vreau sa fac niste modificari frumoase la masina sunt un pic maniac pe chestia asta :D

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos dar logo in usi nu prea e o chestie frumoasa. Sau angel-urile multicolore.

Mersi frumos , lasale pe alea sunt mai mult (idei ale copilului) din mine :)) , totusi cu niste informatii despre boxe chiar vreau sa stiu sa nu stau sa demontez usile si scaunele sa aflu eu :)), pe audio chiar sunt maniac

Ce marimi sunt si ce sa-mi iau helix alphine .. sau sau sau :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.