Jump to content

Vand BMW cabrio


cristie35

Recommended Posts

320i 170 cp an 2007 km 155000 verificabili la BMW- ultima intrare in urma cu cateva saptamani la BMW timisoara pt verificare generala si resoftare completa.

VIN px02385 pt verificare km ,interventii si dotari

nu necesita nicio investitie ,totul functioneaza perfect ,ce a fost de facut am facut eu ,am investit in ea fara nicio parere de rau ,pentru siguranta si confortul meu personal :thumbsup: utima investitie ,sonorizare Logic 7,acum o luna

**mai multe info. si poze la "masina mea"

pretul este 15.000 de euro ,accept si schimburi chiar si mai scumpe daca eu consider ca ma avantajeaza

Bineinteles ca accept verificare unde se doreste.

 

Ps: tot ce am schimbat pe masina este la garaj ,gen bari,praguri,suspensie,muzica etc etc .Nimic nu s-a schimbat ca urmare a stricaciunilor sau vreunui accident.Doar upgrade-uri

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pretul scade la 12500 de euro ,valabil pana pe 7 ianuarie 2017

rotille pe 19 nu mai sunt valabile ,masina se vinde pe bbs-uri de iarna pe 17

 

N-are rost ...se pare ca masinile astea nu mai au nicio valoare. Azi i-am luat triple led LCI ,praguri interioare M3 ,pedale performance .Mi-o mai tin un an ,n-are rost sa o vand pe nimica toata.

Se poate inchide .Multumesc.

  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.