Jump to content

Navigatie x3 F25


FlorinGh

Recommended Posts

Salut!

 

Display-ul navigatiei este exfoliat si se vede foarte urat cand bate soarele in el, cred ca a fost spalat cu substante proaste. Stiti pe cineva care poate sa repare asa ceva !?

Precizez ca sunt din Craiova.

Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

cauta si tu pe forum, problema a mai fost discutata.

 

in principiu, trebuie scos display-ul, indepartat tot stratul antireflex si ulterior aplicata o folie de protectie/antireflex, pentru ca altfel nu o sa mai vezi nimic cand o sa bata soarele in display. Am patit si eu treaba asta si am mers la cineva care se pricepe, a facut toti acesti pasi iar acum totul e ok.

 

bafta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

salut,

 

cauta si tu pe forum, problema a mai fost discutata.

 

in principiu, trebuie scos display-ul, indepartat tot stratul antireflex si ulterior aplicata o folie de protectie/antireflex, pentru ca altfel nu o sa mai vezi nimic cand o sa bata soarele in display. Am patit si eu treaba asta si am mers la cineva care se pricepe, a facut toti acesti pasi iar acum totul e ok.

 

bafta!

 

Multumesc frumos pentru raspuns! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.