Jump to content

BMW 320d E91 177cp Xenon Navi Oglinzi Electrice Keyless Scaune sport


lavi4175

Recommended Posts

BMW 320D 177 CP

 

Fabricatie 2007.10

 

VIN WBAVU51040A108926

 

KM 266.000

 

-Keyless GO/ENTRY

-Xenon - adaptiv

-Senzor lumini

-Senzor ploaie

-Oglinzi rabatabile electric - buton

-Pilot automat

-Navigatie

-Scaune sport incalzite cu suport lombar, reglaj electric

-Senzori parcare fata/spate cu afisaj

-Bluetooth

-Volan Sport cu comenzi

-Geamuri cu protectie UV

-Interfata USB/Jack

 

Am schimbat la ea: ulei, filtre, placute frana, fulie, curea accesorii, lichid frana!

 

Masina merge f bine, nu bate nimic la gropi, totul este functional.

 

Are nr e scoase pe 3 luni, programata la Rar pe 10.7.2019

 

Nu ma intereseaza schimburi!

 

https://www.olx.ro/oferta/bmw-320d-e91-177cp-xenon-navi-oglinzi-electrice-keyless-scaune-sport-IDcvX6I.html

Link to comment
Share on other sites

DacĂŁ o cumperi, ĂŽți arat și când s a schimbat distribuția! Dpf nu zice nimic, toba e curata...

E vreun secret sau cum? De ce imi arati doar daca o cumpar? E important sa stii daca e schimbata sau nu distributia la motoarele astea.Pui si o poza mai clara cu toba?

Edited by Exilong999999
Link to comment
Share on other sites

Cam asa ceva.

Era vorba cĂŁ e deplasatĂŁ atitudinea ta/pretenții de distribuție,dpf cu privire la o mașinĂŁ de 12 ani și 4800euro. Exceptând faptul cĂŁ nu ești interesat sa cumperi,ci doar sĂŁ comentezi de pe margine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ce ''cam asa ceva'',nu vezi ca te ia lumea la misto?Mai urmeaza sa zici ca are si prea multi km,ca voiai la banii astia si la anul ei inca sa miroasa a nou in ea.

Ce aberezi mai copile, ce misto? Singurul luat la misto esti tu..de catre mine.Sunt foarte multe exemple de gioarse vandute ca bune pe bani multi.Nu zic ca asta ar fi un exemplu, am intrebat vanzatorul de ce nu spune despre unele aspecte foarte importante la acest model de masina cum ar fi distributia, nu a precizat nimic in legatura cu ea masina avand 266.000km (un numar la care aceasta destul de probabil se va rupe in caz ca e cea originala).Mai e discutabila si situatia cu DPF ul, in ultima poza vazandu-se toba putin negricioasa tocmai de aia am intrebat vanzatorul daca pune o poza mai clara dar aparent vanzatorul ofera aceste secrete de stat doar ca vrei sa o cumperi.Acum daca eu am dreptate si masina asta nu are distributia schimbata si DPF ul pe moarte si o cumperi tu cu 4.800€ + ~300€ inmatriculatui si observi ca trebuie sa schimbi dpf + distributie (cost ~2500€) ce faci? Te dai putin cu capul de pereti si te intrebi de ce nu ai fost atent inainte de a cumpara? Repet, nu spun ca asta este un exemplu.Acum legat de maniera in care am pus eu aceste intrebari..daca nu-ti convine tot ce poti face e sa te oftici, puta ca de aia nu mai pot eu.In concluzie, nu te mai strofoca sa dai din aripi, puiule.

Edited by Exilong999999
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Stati mai oameni buni, masina am luat o pe 2500 Euro cu probleme la distributie (zanganea destul de tare).i am schimbat distributia, mici reparatii ici colo si cam atat.

Este al 6 lea n 47, primul de 177 cp (am avut numai 143 cp)!

Nu sunt samsar :)

 

i am pus o alta bara pe spate + vopsit, i am inlocuit joystick ul ca era rupt un piciorus + alte chestii de estetica si uite asa vreau sa castig 500 euro.

Masina am luat o s o tin, am pus o la plesneala! daca pica bine, daca nu, asta este!

 

Unde mai pui ca revizia i am facut o la Bmw Proleasing Ploiesti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.