Jump to content

Vand BMW 335i e90 FL A/T 169,000km, 11000€


StandBy

Recommended Posts

Salut! 

Dupa cum spune si titlul, m-am hotarat sa vand masina mea de weekend. Este vorba de un BMW 335i FL din 2008 - versiunea 3l biturbo benzina - 306CP. 

Sunt al 3-lea proprietar al masinii in Romania(este in RO din 2009) si o detin din 2018. Este o masina frumoasa, sportiva si foarte confortabila. Am folosit-o ca a doua masina si am tinut-o mereu in garaj.

Dotarile le puteti gasi aici - vorbim de interior sport in piele, scaune electrice, memorie scaun sofer, scaune incalzite, pilot automat, oglinda heliomata automata, comfort entry(handsfree), transmisie automata, padele volan, faruri bixenon adaptive, navigatie CIC, bluetooth, voice command, BMW Online Services. Nu e "full de full" pentru ca nu are trapa 🙂

Dotari mai speciale:
Aero Kit / M-Tech original(foarte rar)
Jante BBS CH Motorsport 18''(cu cauciucuri de vara)
Navigatie cu HDD intern de 80GB
Asistena faza lunga(schimbare faza lunga/faza scurta automat)
Perdeluta luneta electrica

Masina are un istoric complet la reprezentante BMW pana in 2018 si la service specializat BMW pana in prezent(Service Scream (Tezparii) BMW)

Este o masina in stare buna, mecanic se prezinta bine - ultima revizie a fost facut acum 2 saptamani la Service Scream (Tezparii) unde am schimbat uleiul si garnitura capac supape. Optic are cateva zgarieturi, exfolieri - a avut revopsiri in trecut(nu grozave), pentru care au fost inregistrate daune - am atasat si raportul RAR pentru verificare. Raportul CarVertical afiseaza o informatie eronata legata de km - atasat este un extra din raportul reprezentanta BMW care arata toate intrarile in service si km.

Masina se va vinde si cu un set de jante de iarna de 17'' - cauciucurile insa ar trebui schimbate. Nu doresc niciun fel de variante/schimb. Masina poate fi vizionata cu un telefon in prealabil.

Pretul de pe Autovit este 11,000€ - insa, bineinteles, este negociabil - si nu sunt interesat de niciun fel de schimb.

Va multumesc frumos! 
Alex

0740875384

 

bmw1.jpg

bmw2.jpg

bmw3.jpg

bmw4.jpg

bmw5.jpg

bmw6.jpg

bmw7.jpg

bmw8.jpg

bmw10.jpg

bmw11.jpg

Adaug mai multe poze si raportul RAR

bmw10.jpg

bmw12.jpg

bmw13.jpg

bmw14.jpg

bmw15.jpg

bmw16.jpg

Si raportul BMW(care intre timp mai are inca o intrare in service din Septembrie).

 

Merci frumos! 

[istoricbmw.ro] Raport Istoric Service Reprezentanta EN [WBAPM710X0A221512] (1)_compressed.pdf

  • Hot!! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.