Jump to content

vrea cineva serpisori ?


czr

Recommended Posts

am auzit ca nu sunt prea multi care fac asa ceva

in caz ca vrea cineva am un prieten care se pricepe la chestii dinastea.

e cam "dement" omul, e foarte pasionat de tuning,ce sa va zic are un golf 3 in care a bagat 10000 euro daca va vine sa credeti...e 1.9 tdi si are cam 200cp,urmeaza sa-i mai creasca puterea su niste injectoare care mai costa 2500 e...si mai are un audi 80 din 79 cu motor de corrado 1.8 g60 cu _chiulasa_ de 16v care e in lucru...revin cu poze

Link to comment
Share on other sites

am auzit ca nu sunt prea multi care fac asa ceva

in caz ca vrea cineva am un prieten care se pricepe la chestii dinastea.

e cam "dement" omul, e foarte pasionat de tuning,ce sa va zic are un golf 3 in care a bagat 10000 euro daca va vine sa credeti...e 1.9 tdi si are cam 200cp,urmeaza sa-i mai creasca puterea su niste injectoare care mai costa 2500 e...si mai are un audi 80 din 79 cu motor de corrado 1.8 g60 cu _chiulasa_ de 16v care e in lucru...revin cu poze

266113[/snapback]

Un pret pt serpisorii pt BMW e30, an 90, 320i

Mersi

Link to comment
Share on other sites

in cazul asta pune si ceva preturi info, nu ca ar fii multa lume interesata, dar asa sa ne dam mari in fata blocului ca stim noi de unde sa cumpere persoana cu care vb serpi pentru masina, eu as fii doar interesat in momentul de fata, repet doar interesat pentru un motor de 2,5 12 si 24 vlave, cam cat ar costa si daca le face din teava normala sau din ceva care sa arate si bine estetic, sa dau fetele pe spate cand ridic capota :blink: . Acum lasand gluma deoparte am inteles ca trebuiesc calculate marimile tevilor care ies din _chiulasa_ si se impreuneaza, are ceva program sau lucreaza la ochi, ca sa pui masina dupa fiecare teava pe dino sa vezi daca ai imbunatatit cu ceva.., nu cred ca e treaba, sper sa nu fie cu suparare ce am scris, daca se considera ofensa si deranj rog un admin sa stearga si ma abtin de la comnentarii. bafta cu afacerea, nu gasesti asa ceva la tot pasul
Link to comment
Share on other sites

serpisorii se fac din teava si coturi de inox,arata si bine daca asta te intereseaza cand se incing devin un rosu translucid dar de preferat se infasoara intr-o banda termoizolanta.preturi nu pot sa va zic acestea se stabilesc dupa masuratori la fiecare motor in parte pt serpisori sau evacuare completa.o sa revin cu poze
Link to comment
Share on other sites

o sa postez cat de curand sa-l intreb mai multe detalii sau cand are drum la bucuresti va intalniti eventual cu el.

azi a fost la dyno cu golful ala:203 cai la roata si 526nm cuplu de la 2200rpm...mie mi se pare cam bine...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
am auzit ca nu sunt prea multi care fac asa ceva

in caz ca vrea cineva am un prieten care se pricepe la chestii dinastea.

e cam "dement" omul, e foarte pasionat de tuning,ce sa va zic are un golf 3 in care a bagat 10000 euro daca va vine sa credeti...e 1.9 tdi si are cam 200cp,urmeaza sa-i mai creasca puterea su niste injectoare care mai costa 2500 e...si mai are un audi 80 din 79 cu motor de corrado 1.8 g60 cu _chiulasa_ de 16v care e in lucru...revin cu poze

266113[/snapback]

 

ma intereseaza...posteaza niste date de contact...plsss.macar sa vb cu omu direct sai spun ce am nevoie si sami zica pretu...si eventual apoi sa se apuce de treaba :blink: mersi mult

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
cred ca persoana care face serpisori s-a razgandit in privinta BMW-urilor, asta sant puternice frate :blink: nu vezi ca am intrebat muuulti si nimic, chiar crezi ca mai raspunde omul??? Sa fim seriosi. Daca raspunde vreau si eu niste anaconde pentru un motor de 2700, dar sa ii pot folosi macar 1000 Km desi nu le dau soarta mai buna.
Link to comment
Share on other sites

salut!

imi cer scuze ca nu am raspuns dar am fost plecat din tara si nu am mai intrat.

omul cu serpisorii si-a deschis un service auto si lucreaza la ultimile detalii asa ca e putin cam ocupat pt moment.rog pe cei interesati sa-mi dea pm pt nr de tel ca sa=-l [poata suna direct sa stea de vorba sa nu mai fac eu pe intermediarul si sa-mi aud vorbe ca nu-s serios,ca e vrajeala etc.

Link to comment
Share on other sites

salut!

imi cer scuze ca nu am raspuns dar am fost plecat din tara si nu am mai intrat.

omul cu serpisorii si-a deschis un service auto si lucreaza la ultimile detalii asa ca e putin cam ocupat pt moment.rog pe cei interesati sa-mi dea pm pt nr de tel ca sa=-l [poata suna direct sa stea de vorba sa nu mai fac eu pe intermediarul si sa-mi aud vorbe ca nu-s serios,ca e vrajeala etc.

 

 

Np man, ideea era ca ai avut maimulte posturi pe aici si am zis ca poate ai uitat sau nu mai are rost sa vb cu noi de asa ceva. Asteptam un semn. Multumim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.