Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salutare dan,

vremea schimbului de ulei a venit asa ca apelez din nou la tine:

-6 litri (ultima 5/30w)

-filtru ulei

-filtru aer

au trecut si 2 ani de la ultima schimbare de antigel si lichid de frana, dar aici nu stiu cat trebuie si ce marca ar fi indicata.

multumesc

Link to comment
Share on other sites

salutare dan,

vremea schimbului de ulei a venit asa ca apelez din nou la tine:

-6 litri (ultima 5/30w) 35 lei/l

-filtru ulei 36 lei mann

-filtru aer 70 mann

au trecut si 2 ani de la ultima schimbare de antigel 35 lei/bidon de 1.5 litri oe si lichid de frana 47 lei oe, dar aici nu stiu cat trebuie si ce marca ar fi indicata.

multumesc

salut,in text

Link to comment
Share on other sites

Buna Dan,

Pentru 320d e 46 din 2003.

ulei 5w40 27 lei/l

filtru aer 70 lei mann

f ulei 36 lei mann

filtru motorina 105 mann

bieleta directie (dreapta)

LOWER WISHBONE 33326770813 (partea dreapta spate)(variante/pret) 155 lei lemforder/135 topran

kit protectie amortizoare (fata+ spate) tre serie sasiu

in text

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

salut Dan vreau sa mi comanzi si mi e 1 tweeter logic 7 de sub luneta din spate http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VG91&mospid=50492&btnr=65_1529&hg=65&fg=20 265 lei parca era pretul:d....unul am facut rost d el second ;)...banuiesc ca amandoua sunt la fel adica nu unul pt stanga si altul pentru dreapta...

 

salut Dan vreau sa mi comanzi si mi e 1 tweeter logic 7 de sub luneta din spate http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VG91&mospid=50492&btnr=65_1529&hg=65&fg=20 265 lei parca era pretul:d....unul am facut rost d el second ;)...banuiesc ca amandoua sunt la fel adica nu unul pt stanga si altul pentru dreapta...

aa si eventual sa mi l pui prin posta ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Da-mi si mie un pret te rog:

 

32 13 2 229 397

 

Multumesc!

1530 lei/urw sau 2700 lei/zf sau 1600 lei delco remy , cu piesa veche la schimb

 

salut Dan vreau sa mi comanzi si mi e 1 tweeter logic 7 de sub luneta din spate http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VG91&mospid=50492&btnr=65_1529&hg=65&fg=20 265 lei parca era pretul:d....unul am facut rost d el second ;)...banuiesc ca amandoua sunt la fel adica nu unul pt stanga si altul pentru dreapta...

 

 

aa si eventual sa mi l pui prin posta ;)

curier daca vrei,20 lei ; care din ele ,HiFi speaker system sau HiFi System Professional DSP

or

HARMAN/KARDON SURROUND SOUND SYSTEM ? sunt la fel stanga dreapta

Link to comment
Share on other sites

1530 lei/urw sau 2700 lei/zf sau 1600 lei delco remy , cu piesa veche la schimb

 

 

curier daca vrei,20 lei ; care din ele ,HiFi speaker system sau HiFi System Professional DSP

or

HARMAN/KARDON SURROUND SOUND SYSTEM ? sunt la fel stanga dreapta

ok prin curier atunci... pai alea la 265 lei top hifi Dsp

 

ok prin curier atunci... pai alea la 265 lei top hifi Dsp

Edited by belitutz
Link to comment
Share on other sites

Salut,

da-mi te rog un pret pentru:

33 10 7 505 602 25 lei corteco

23 21 1 490 120 6 lei

33 12 1 214 080 40 lei corteco

33 11 1 210 428 10 lei oe

33 17 1 135 242 65 lei topran

Merci

in text

 

Buna , mi-am cumparat niste praguri pentru un E36 , am clipsurile dar nu am gumitele alea ce intra in pragul original al masini dupa ce faci gaura . Ai asa ceva ? MS

am daca imi dai codul

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Da-mi si mie un pret te rog:

 

32 13 2 229 397

 

Multumesc!

intre cele 2 ia zf,daca totusi vrei una din cele 2 ia urw ca e mai ok la garantie furnizorul asta;la urw creste pretul cu 780 lei la delco cu 550 lei

 

Salut,placute fata-ATE 300 sau TEXTAR 275+senzor 50 lei

PS20638,seria sasiu.un pret te rog pt amandoua.

in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.