Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

http://www.kyb.ru/upload/iblock/431/2011%20coil%20springs%20kyb%20pdf%20catalogue.pdf

am vazut catalogul lor

dar ei nu precizeaza dimensiunile arcurilor

eu am scos un arc spate si avea 40 cm lungime si e cu 10 spire

astept ce iti spun de la KYB

update :

"Your vehicle will remain at the same ride height whether you fit standard or heavy duty springs to it.

The heavy duty springs are just designed to take more weight whilst retaining the correct ride height.

Kind Regards",deci raman la acelasi nivel

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Imi dai te rog pret pentru :

1. Butonul pentru geamurile de pe partea stanga (sofer + spate) - sunt impreuna. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BN11&mospid=47615&btnr=61_1061&hg=61&fg=35&hl=21 , este vorba de switch-ul 6, insa nu imi apare in dotarile masinii tale ca ar fi impreuna, daca tu zici, eu iti ofertez 140 lei.

2. Tripla dreapta spate, semnal alb (doar tripla mare, fara cea de pe portbagaj) -te rog cod sau schema

3. Ce uleiuri ai?bmw original si castrol . Ai cumva pret pentru Liqui Moly Top Tec 4100 ? 152 lei/5l sau 37 lei/l

 

VIN : JV70195. - Multumesc,

preturi + info in text

Link to comment
Share on other sites

salut,ma intereseaza pt un bmw 318i,e46,87kw,uleiul 5w40 27 lei/l/oe bmw,filtru ulei 21 mann ,filtru benzina 85 mann,filtru aer 40 mann,bucsele mari de pe brate 350 lei lemforder sau 220 lei talosa si bieletele antiruliu 95 lei/buc/lemforder sau 60 lei/buc/talosa.ms.cat mai urgent niste preturi.

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

316i E46 2001 vin ax43125, niste preturi te rog pentru

-amortizoare fata sachs 310 lei/buc/sachs

-burduf protectie amortizoare fata kit protectie 63 lei/kit

-flanse amortizoare fata (mai trebuie ceva la astea?) 99 lei/buc/sachs nu mai trebuie

Mersi!

preturi in text

 

pret final la ulei si filtre fara bucse si bielete,cu transport inclus pana in motru,jud gorj si daca ajung pana duminica.ms

cat ulei vrei?

nu are curierul cu care lucrez eu agentie in motru. daca ai drum printr=un oras mai mare iti pot trimite.

daca vrei iti pot trimite prin fan curier dar platesti tu transportul.

ajung pana duminica

Link to comment
Share on other sites

da

 

 

salut,preturi in text

Ma intereseaza 3 sticle de antigel OE .Filtrul fara carbon activ.

Referitor la filtrul combustibil nu crezi ca e mai bun Bosch? Am avut odata problema cu Mann. La ce pret ar fi Bosch-ul?

Restul consumabilelor le voi comanda ca in text.

Cum comand? Prin PM?

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

niste preturi te rog pentru audi a4 b6, cod motor AVB 2002 1.9TDI 101cai 74kw

 

ce ulei castrol edge 5w30 45 lei/litru, cat 4.5 litri deci 5

MANN:

filtru ulei 18 lei mann

filtru motorina 70 mann

filtru aer 51 mann

filtru polen 40 mann sau 30 alco

filtru polen carbon 78 mann sau 45 alco

salut,preturi in text

 

Ma intereseaza 3 sticle de antigel OE .Filtrul fara carbon activ.

Referitor la filtrul combustibil nu crezi ca e mai bun Bosch? Am avut odata problema cu Mann. La ce pret ar fi Bosch-ul?

Restul consumabilelor le voi comanda ca in text.

Cum comand? Prin PM?

110/bosch,nu cred ca e mai bun ; sa nu-l fi montat invers..da,un pm..

 

Salut, m-ar interesa preturi pentru flansa cardan(lemforder, bilstein, meyle - in principiu astea dar si ce-mi mai recomanzi) si rulment cardan. 320d NFL

coduri de piesa te rog

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan! Am nevoie de o piesa pt BMW 320 D ,fabr.2004, 150 CP, 6 trepte numita shift lever. Spune-mi te rog daca o ai si la ce pret? Are cod pe RealOem 25117543187,asa cred. Verifica tu inainte sa nu gresim.Multumesc!

180 lei/oe

 

Pentru flansa 26 11 7 511 454.

170 lemforder sau 90 birth

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.