Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Eu am pe un E30 motorul de E36 ( m50b25 ) si vreau sa trec de la volanta cu masa dubla la volanta cu masa simpla de E30 ( de M20 ) la care trebuie sa pun kitul de ambreiaj de M20 . Prin urmare am nevoie de un kit de ambreiaj ( placa , disc si rulment ) de urs , motor 2500 de 170c ( M20B25 ) . Am gresit in primul post unde am scris M20B50 .

Ma intereseaza ce ai mai ieftin :

Luk

Sachs

560 lei/kit/sachs

Link to comment
Share on other sites

saptamana viitoara am drum in Bucuresti ( scutesc transportul dc tot am drum ) . Te anunt inainte cu o zii , ca sa-l iau direct ?

spune=mi din timp pt ca marfa pleaca din cluj.. daca sti ca vi saptamana viitoare da=mi comanda de acum,desi curierul e vreo 25 lei,sa umbli prin bucuresti dupa el (sectorul 2) nu cred ca e fun..dar cum vrei,mie imi e egal

Link to comment
Share on other sites

Salut ,

 

Ma intereseaza pentru un bmw 116i , 1.6, 90kW , 2007-10, regulator de tensiune de la alternator ( cod alternator 0121 715 017 - 180 A ).

Daca imi poti spune un pret si daca poti afla cod regulator fara sa mai dau jos alternator sa verific.

 

Multumesc

nu pot fara seria sasiu

 

2010 este

esti sigur ca e de 90 cai si nu de 95 ?

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan! Pentru un e46 318i cu vin - JJ32359

 

Bascule fata 550 lei/buc/lemforder sau 310 frap

Bucse bascula fata cu suport 200 lei/set/talosa sau 517 lei oe sau 390 lemforder sau fara suport 88 lei/buc/lemforder

Filtru ulei 27 mann sau 14 bardi

Filtru benzina 105 mann,70 bosch ,50 wix

Set placute frana fata ate 150 lei sau qwp 90 lei

Bielete antiruliu fata 105 lei/buc/lemforder sau 60 lei/buc/talosa

Capete de bara fata cu tot cu Bielete de directie fata 250 lei/buc/lemforder sau 280 lei/buc/oe pret promo dar (doar pe o parte am la pretul asta,pe cealalta parte ar fi 379 lei/oe)

sau kit complet 2 brate+bucse+bielete antiruliu+bari directie 200 euro/atp dar fara factura si implicit fara garantie

Multumesc!

salut,preturi in text mai sus

Link to comment
Share on other sites

salut,da vezi http://www.realoem.c...1&fg=95&lang=en ,pret 215 lei/buc/oe

Deci ar fi 430lei setul, nu? Le poti comanda. Si cand iti sosesc si pregatesti coletul pune te rog si un spray pentru dezghetarea geamurilor Sonax la 17lei, solutie de curatat jantele Sonax Extreme (tin minte ca parca am luat un 1l varsat cu 70lei, nu mai stiu care e pretul acum) si SO314541 Sampon auto concentrat 2L la 25lei. ar fi 430+17+70+25=542lei + 15lei transportul=557lei.

Link to comment
Share on other sites

Deci ar fi 430lei setul, nu? Le poti comanda. Si cand iti sosesc si pregatesti coletul pune te rog si un spray pentru dezghetarea geamurilor Sonax la 17lei, solutie de curatat jantele Sonax Extreme (tin minte ca parca am luat un 1l varsat cu 70lei, nu mai stiu care e pretul acum) si SO314541 Sampon auto concentrat 2L la 25lei. ar fi 430+17+70+25=542lei + 15lei transportul=557lei.

ok,comandate,poti face plata in cont

 

90 are sigur

filtru aer 72 lei,f polen carbon 110 sau simplu 52,filtru motorina 260 lei,filtru ulei 34 sau 48 imi da 2 variante pana luni nu stiu care e ca nu am program de fiat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.