Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

salut,as dorii niste preturi pentru urmatoarele piese si pe original si pe producator pentru un bmw 318 ci din 2001 de118 cp

-brate fata

-bucsi fata

-bieleta stanga

-ulei cutie viteza

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu mecanic, codul la bara de conexiune este 32211096059.Deci este piesa nr. 9 din imagine.Un pret si ce producatori ai .

Multumesc .

580 lei trw sau 540 lei starmann sau 620 lei lemforder

 

si vopsea , cat sa vopsesc aripa , usa fata si plasticurile 1 2 3 , cam cata ar trebui ? asta e culoarea : farbbezeichnung COSMOSSCHWARZ METALIC ?

ti-o face cel care ti-o vopseste,eu iti pot face da e originala bmw si nu o sa vrei :)) dc chiar vrei o cotatie de pret zi-mi ce cantitate

Link to comment
Share on other sites

Pentru 525d ,163cp din 2003.

 

injector-2 buc 1340 lei/bosch, 1380 lei/orig

brat inferior dr fata 430lei /lemf, 210lei/ fortuna, 280 trw

tampon motor stg si dr 300 lei/buc/corteco, 330+340 lei st+dr/ lemforder

bujii-6 buc 75 lei/orig/buc, 65lei/ beru/buc, 63lei/delphi/buc

 

merci,

in text

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

salut,as dorii niste preturi pentru urmatoarele piese si pe original si pe producator pentru un bmw 318 ci din 2001 de118 cp

-brate fata 480 lei/trw,540 lei/lemforder

-bucsi fata 360/lemforder sau 250 lei/qwp

-bieleta stanga care bieleta?

-ulei cutie viteza 100 lei/litru/original

multumesc

in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

Mă interesează preţurile pentru următoarele (E90 320d versiune VC31):

16 12 6 765 748 145 lei

in text ai preturile

 

 

Salut Dan!

Un preţ te rog pentru 51 24 7 060 623

E90 320d versiune VC31.

95 lei/buc/triscan

 

Salut Dan! Vreau şi eu piesele cu preţuri date, 1 buc 16 12 6 765 748 şi 2 buc cilindri 51 24 7 060 623

Din calcule iese cost 335lei. Poţi să le comanzi sau să le trimiţi când poţi

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

MĂŁ intereseazĂŁ preĂžurile pentru urmĂŁtoarele (E90 320d versiune VC31):

16 12 6 765 748 145 lei

in text ai preturile

 

 

Salut Dan!

Un preĂž te rog pentru 51 24 7 060 623

E90 320d versiune VC31.

95 lei/buc/triscan

 

Salut Dan! Vreau Âşi eu piesele cu preĂžuri date, 1 buc 16 12 6 765 748 Âşi 2 buc cilindri 51 24 7 060 623

Din calcule iese cost 335lei. PoÞi sã le comanzi sau sã le trimiÞi când poÞi

ok,comandate

Link to comment
Share on other sites

salut, mai intereseaza niste preturi:

pt un m3e46:

-ulei castrol 10w60 6 litri pe site la castrol recomanda edge sport sau edge formula rs

-filtru ulei

-filtru habitaclu

-filtru aer

-lichid frana dot 4

 

pt un mini cooper R50:

-filtru habitaclu

-curea accesorii aer conditionat manual

-rola intinzatoare

-filtru aer

 

ma intereseaza doar preturi pentru piese originale (mai putin uleiul)

 

m-ar mai interesa si un pret orientativ pentru 65258368210, este un kit retrofit pt tv tuner navigatie mare e46

 

mersi

Edited by mmneg
Link to comment
Share on other sites

salut, mai intereseaza niste preturi:

pt un m3e46:

-ulei castrol 10w60 6 litri pe site la castrol recomanda edge sport sau edge formula rs 260 lei/5 litri+50 lei/1 litru

-filtru ulei 49 lei

-filtru habitaclu 168 lei

-filtru aer 106 lei

-lichid frana dot 4 original bmw 47 lei/litru

 

pt un mini cooper R50: conteaza ce motorizare :) cel mai bine lasa-mi ultimele 7 din seria sasiu

-filtru habitaclu

-curea accesorii aer conditionat manual

-rola intinzatoare

-filtru aer

 

ma intereseaza doar preturi pentru piese originale (mai putin uleiul)

 

m-ar mai interesa si un pret orientativ pentru 65258368210, este un kit retrofit pt tv tuner navigatie mare e46 827 lei,mie imi apare ca amplificator tv

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...fg=45&hl=92

 

mersi

in text

Link to comment
Share on other sites

salut.

se poate un pret pentru:

 

Multumesc.

scrie te rog in viitor codul,nu poze

5pk2063 65 lei goodyear sau gates 74

5pk810 40 lei gates

 

TB69357

pt un mini cooper R50: conteaza ce motorizare smile.gif cel mai bine lasa-mi ultimele 7 din seria sasiu

-filtru habitaclu 165 carbon/original, fara carbon original 125 lei

-curea accesorii aer conditionat manual 115 lei originala

-rola intinzatoare 281 lei

-filtru aer 67 lei original

Link to comment
Share on other sites

imi poti aduce si mie clema aceasta de la trapa pt un 320d E46 Fl?eu nu am gasit-o pe realoem

alegeti de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=54&fg=05

 

 

pai asta ziceam...poate stii tu care e...ca eu nu imi dau seama care ar fii...cred ca nici nu e ca piesa separata printre codurile de acolo:(

 

s-ar putea sa se gaseasca in kitul de reparatii ..piesa 22...dar cred ca e destul de scumpa...si nici nu stiu sigur de contine...

Edited by danielt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.