Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut Dane

 

mi-ar trebui urmatoarele:

 

set amortizoare (stanga dreapta) 804 lei/buc/oe sau 200 lei/buc/alco sau sachs la 460 lei/buc sau boge la 440 lei/buc

rulment sarcina stanga dreapta 95 lei/buc/sachs

set bucsi(stanga dreapta) 540 lei/set/oe sau 350 lei/lemforder sau 220 lei/talosa

 

pe original si pe producator(la producator ce ai recomanda)

 

masina

 

320 D 2004 serie sasiu WBAAS71030FY42282

 

merci

salut,preturi in text

 

Mai jos am facut copy/paste dintr-un anunt postat la rubrica "cumparari piese". Daca ma poti ajuta cu preturi pentru o eventuala comanda ti-as fi recunoscator. Multumesc.

 

 

In cazul in care nu mai vand masina si pentru faptul ca am fost azi la o diagnoza in service, ar trebui sa cumpar urmatoarele. Orice oferta va fi luata in seama.

 

L.E. E34 525i '94

 

Puntea fata:

1 - capete de bara stanga + dreapta

2 - bucse bara stabilizatoare

3 - brate stanga + dreapta

4 - amortizoare si flanse

5 - bielete antiruliu

 

Puntea spate:

6 - brate stanga + dreapta

7 - amortizoare + flanse

8 - bielete antiruliu

9 - discuri si placute

10 - bucse bara stabilizatoare

 

11 - flansa cardan

12 - pompa de apa (ma gandesc ca daca o schimb va trebui sa schimb si curelele si accesoriile). Totusi nu sunt convins ca ar trebui sa schimb pompa de apa... Are cred ca 16000 de km de cand a fost schimbata. La fel si rolele si intinzatorul hidraulic.

 

Daca cineva poate face o oferta o primesc cu mare placere. Poate si un discount daca le iau pe toate o data.

 

Cred ca pe mine m-ai sarit! :twoup:

imi trebuie seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane

mi-ar trebui urmatoarele:vin we21151

amortizoare spate stanga, dreapta 360 lei/buc/sachs

placute fata 400 lei/oe sau 155 lei bosch sau 185 lei ate sau 140 lei/rh sau 215 textar

tampoane motor 285 lei/corteco sau febi sau 290 lei/oe pe o parte+300 lei/oe sau 300 lei/producator pe cealalata parte

lichid frana 47 lei/oe

preturi in text

 

 

Catalizator pt toyota Celica 2001 1.8 143hp poti aduce?

o serie sasiu te rog

jtddr38t000003441

ms

4200 lei/original,daca vrei iti caut si ceva universale dar sa-mi spui pt ce norme vrei.. (oricum garantia la universale ca nu-ti ies gazele e nula :twoup: )

Link to comment
Share on other sites

4200 lei/original,daca vrei iti caut si ceva universale dar sa-mi spui pt ce norme vrei.. (oricum garantia la universale ca nu-ti ies gazele e nula :twoup: )

 

Masina e Euro 3 dar nu prea conteaza gazele ca a trecut ITP-ul cu catalizatorul mort :).

325 lei universal pt cilindree 1.4-1.8

Link to comment
Share on other sites

4200 lei/original,daca vrei iti caut si ceva universale dar sa-mi spui pt ce norme vrei.. (oricum garantia la universale ca nu-ti ies gazele e nula :twoup: )

 

Masina e Euro 3 dar nu prea conteaza gazele ca a trecut ITP-ul cu catalizatorul mort :).

325 lei universal pt cilindree 1.4-1.8

Poti sa imi dai o poza cu el sau nume ca sa vad daca e ok? Am mai vazut unul dar nu incapea in locul celui vechi. Ms.

Link to comment
Share on other sites

4200 lei/original,daca vrei iti caut si ceva universale dar sa-mi spui pt ce norme vrei.. (oricum garantia la universale ca nu-ti ies gazele e nula :twoup: )

 

Masina e Euro 3 dar nu prea conteaza gazele ca a trecut ITP-ul cu catalizatorul mort :).

325 lei universal pt cilindree 1.4-1.8

Poti sa imi dai o poza cu el sau nume ca sa vad daca e ok? Am mai vazut unul dar nu incapea in locul celui vechi. Ms.

poze nu am dar este oval sau rotund ; daca sti ca iti trebuie aducem unul si vezi daca iti potriveste

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Un pret pentru

61 35 9229837 238 euro

51 45 6967469 36 euro

51 16 9164485 41 euro

51 16 6971727 30 euro

 

Multumesc!

preturi in text

Multumesc

Preturile sunt cu tot cu TVA,euro la ce curs se calculeaza?

cu,la ce curs vrei tu,imi dai banii in euro sau daca calculez eu la curs de 4.3

 

ma intereseaza un senzor ( cel de la ax cu came...)

cod : 23799624

 

 

debitmetru aer ( senzor ) la masina din 2000 e46 318i

codul nu e bun.am nevoie de seria sasiu

 

http://www.tuningmall.ro/evacuare/cataliza...486-258486.html asta cica se potriveste. Comanda oval sau rotund care crezi ca seamana cu asta. Ms.

treci te rog dupamasa dupa el (azi) sau maine

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza un senzor ( cel de la ax cu came...)

cod : 23799624

 

 

debitmetru aer ( senzor ) la masina din 2000 e46 318i

wbaal31040jj62863

debitmetru 650 lei/bosch sau 300 lei/autlog (complete) sau 350 lei magneti marelli;

senzor ax came 381 lei/oe sau 115 lei/aic sau 120 lei topran sau 120 lei febi sau 120 lei vemo

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text

 

Mai jos am facut copy/paste dintr-un anunt postat la rubrica "cumparari piese". Daca ma poti ajuta cu preturi pentru o eventuala comanda ti-as fi recunoscator. Multumesc.

 

 

In cazul in care nu mai vand masina si pentru faptul ca am fost azi la o diagnoza in service, ar trebui sa cumpar urmatoarele. Orice oferta va fi luata in seama.

 

L.E. E34 525i '94

 

Puntea fata:

1 - capete de bara stanga + dreapta

2 - bucse bara stabilizatoare

3 - brate stanga + dreapta

4 - amortizoare si flanse

5 - bielete antiruliu

 

Puntea spate:

6 - brate stanga + dreapta

7 - amortizoare + flanse

8 - bielete antiruliu

9 - discuri si placute

10 - bucse bara stabilizatoare

 

11 - flansa cardan

12 - pompa de apa (ma gandesc ca daca o schimb va trebui sa schimb si curelele si accesoriile). Totusi nu sunt convins ca ar trebui sa schimb pompa de apa... Are cred ca 16000 de km de cand a fost schimbata. La fel si rolele si intinzatorul hidraulic.

 

Daca cineva poate face o oferta o primesc cu mare placere. Poate si un discount daca le iau pe toate o data.

 

Cred ca pe mine m-ai sarit! :twoup:

imi trebuie seria sasiu

 

WBAHD51050BG65855

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.