Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut,

cat ma costa discuri fata spate pentru un e46 din 2000 318i , si placute fata spate, daca ai mai multe firme damile pe toate multumesc

salut,

disc fata oe 250 lei/buc sau 155 lei/buc/ate sau 155 lei/buc/brembo ,atentie nua cord garantie la discurile fata decat la cele oe!

disc spate oe 165 lei/buc sau 150 lei/buc/ate sau 125 lei/buc/brembo sau textar sau 110 lei/rh

placute fata +spate oe 500 lei sau ate 270 sau qwp 160

Link to comment
Share on other sites

Imi dai te rog un pret pt reperele astea. OEM si daca ai si de la alti producatori. Multumesc anticipat.

curea distributie E30 324td '90 cod 11 31 1279125 290 lei oe sau 80 lei contitech

intinzator E30 324td '90 cod 11 31 2241090 315 lei oe sau 190 lei ina

preturi in text

 

sal, cup holder pt bmw e39 din 2002-2003 cat costa?

fata sau spate?

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza bujii si releu pt e46 2004 320 diesel vin: FY48629

daca se poate pana vineri ....merci

60 lei/buc/bujie originala sau 50 lei/buc/beru; releu nu este decat original la 390 lei p[e marti la suceava,de producator nu o sa gasesti nicaieri,am vandut eu ieri ultima bucata :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza bujii si releu pt e46 2004 320 diesel vin: FY48629

daca se poate pana vineri ....merci

60 lei/buc/bujie originala sau 50 lei/buc/beru; releu nu este decat original la 390 lei p[e marti la suceava,de producator nu o sa gasesti nicaieri,am vandut eu ieri ultima bucata :twoup:

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

sal.. vroiam sa te intreb daca se schimba uleiul cu filtrul la cutia de viteze automata si la ce interval daca ai idee?? bmw 320d e90 177 2007.12 masina are 190000 km reali

Link to comment
Share on other sites

Imi dai te rog un pret pt reperele astea. OEM si daca ai si de la alti producatori. Multumesc anticipat.

curea distributie E30 324td '90 cod 11 31 1279125 290 lei oe sau 80 lei contitech

intinzator E30 324td '90 cod 11 31 2241090 315 lei oe sau 190 lei ina

preturi in text

 

sal, cup holder pt bmw e39 din 2002-2003 cat costa?

fata sau spate?

fata, am gasit un part number 51168190205

Link to comment
Share on other sites

Imi dai te rog un pret pt reperele astea. OEM si daca ai si de la alti producatori. Multumesc anticipat.

curea distributie E30 324td '90 cod 11 31 1279125 290 lei oe sau 80 lei contitech

intinzator E30 324td '90 cod 11 31 2241090 315 lei oe sau 190 lei ina

preturi in text

 

sal, cup holder pt bmw e39 din 2002-2003 cat costa?

fata sau spate?

fata, am gasit un part number 51168190205

207 lei

 

salutari,am si eu nevoie de bec sau suportul de bec de la angel eyes,ca nu pot sa scot becul din soclu dar vad ca se misca,si doi becul pt semnalizare,este cel pt semnalizari galbene ,bacul este transparent si nu este colorat. un pret Dane ca mi-a mincat zilele.

clar o sa vreau cu soclu ca nu vreau lipiciuri pe acolo,mai da-mi si un pret pt aparatoare roata stinga fata 85 lei originala ,un bandou stinga modelul cu pdc,(as dori daca se poate in culoarea bari,adica argintiu.) 65 lei/producator nevopsit sau 98 lei/oe nevopsit sau 435 lei original gata vopsit si suportul de numar cel in continuarea bandoului ce se clipseaza de bara 95 lei/producator,150 lei/oe nevopsit sau 510 lei gata vopsit .tot in culoarea masinii,si un pret la proiector stinga. 111 lei/producator fara bec

preturi in text,nu cred ca merita sa cumperi gata vopsite e diferenta foarte mare

 

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

sal.. vroiam sa te intreb daca se schimba uleiul cu filtrul la cutia de viteze automata si la ce interval daca ai idee?? bmw 320d e90 177 2007.12 masina are 190000 km reali

teoretic e lifetime,adica pana cand se strica cutia :twoup:) pe la 120000 eu zic ca ar fi ok de schimbat

Link to comment
Share on other sites

salut ! Ce s-a mai intamplat cu cablul ala ? :twoup:

 

Am nevoie de piesa 2 si piesa 6 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...=10&lang=en

 

 

Pentru ambele parti ! Da-mi niste preturi pentru 2-3 producatori diferiti . Mersi

cablul e la mine; piesa 6 50 lei/buc/talosa sau 90 lei/buc/lemforder,pt piesa 2 am nevoie de serie sasiu

 

Salut dane

 

11717787870 daca ai pe stoc si la ce pret.MS (BEHR)

este in stoc,80 lei/behr

 

 

pot sa vin maine dupa el?

da,suna-ma inainte cu 15 minute

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.