Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan,

 

As vrea toate plasticele alea de la prinderea geamului.pentru usa soferului, pentru stanga deci.

Nu stiu cum sa ma exprim pentru ca vreau sa ne intelegem concret asupra pieselor.mai exact, geamul vine prins cu niste saibe de plastic asa, de macara,nu ma refer la canalurile alea de plastic, la sinele alea.Probabil ai mai comandat, pentru posesorii de coupe-uri, o data cu varsta, sau daca impingi/trantesti usa apucand de geam, saibele respective se slabesc, crapa, se rup, si joaca putin geamul...

VIN : JV70195.

 

Merci,

Edited by daniel.urs
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

As vrea toate plasticele alea de la prinderea geamului.pentru usa soferului, pentru stanga deci.

Nu stiu cum sa ma exprim pentru ca vreau sa ne intelegem concret asupra pieselor.mai exact, geamul vine prins cu niste saibe de plastic asa, de macara,nu ma refer la canalurile alea de plastic, la sinele alea.Probabil ai mai comandat, pentru posesorii de coupe-uri, o data cu varsta, sau daca impingi/trantesti usa apucand de geam, saibele respective se slabesc, crapa, se rup, si joaca putin geamul...

VIN : JV70195.

 

Merci,

am nevoie de codurile de piesa,vezi www.realoem.com ; nu tin minte sa mai fi comandat asa ceva

Link to comment
Share on other sites

maine ar ajunge in buuresti (sau luni daca maine esti plecat); transportul ar costa 30 lei; poti achita ramburs

 

daca le comand azi, ajung maine? (le mai ai pe stoc? - placute frana fata si spate / discuri fata si spate / ambele ATE + senzorii.)

pretul a ramas la fel ca cel de saptamana trecuta?

Link to comment
Share on other sites

daca le comand azi, ajung maine? (le mai ai pe stoc? - placute frana fata si spate / discuri fata si spate / ambele ATE + senzorii.)

pretul a ramas la fel ca cel de saptamana trecuta?

e prea tarziu la ora asta ca sa iti mai ajunga maine ; pe poimaine; preturile sunt aceleasi

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Spune-mi te rog accesorii exterioare gen eleron portbagaj , eleron luneta , pleoape , antene tip gps , tips toba, paravanturi , nari cromate , pachet cromline exterior eventual poti sa aduci?

Daca nu recomanda-mi te rog de unde sa iau sa fie OK.

Multzam

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Spune-mi te rog accesorii exterioare gen eleron portbagaj , eleron luneta , pleoape , antene tip gps , tips toba, paravanturi , nari cromate , pachet cromline exterior eventual poti sa aduci?

Daca nu recomanda-mi te rog de unde sa iau sa fie OK.

Multzam

orice doar sa fie bmw,nu aduc de audi; a,si nu aduc tunning-adica din textul tau pleoape,pt tunning apeleaza la brandex

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

daca trebuie platesc aia 20%....vineri seara plec la mare si am nevoie de masina....ca altfel cum a stat o saptamana pe bara mai putea sta inca una...imi spui cum trebuie sa fac.

Imi cer scuze pentru incurcatura,dar nu a fost cu intentie.sper sa putem rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

cj08429

presuri velour 302 lei/set

mufa si becuri semnalizatoare laterale http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EU51&mospid=47629&btnr=63_0731&hg=63&fg=10 pentru mufa te referi la contactul 10? ce culoare becul?

suportul pentru becurile de iluminare numar spate (fasia lunga de deasupra numarului) da-mi un cod sau un link. nu stiu la ce te referi

in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am revenit cu lista de care vorbeam ieri. Pe langa cele trei piese la care mi-ai dat deja pret:

 

51127065477 – 95 RON

51127065481 – 100 RON

51127065482 – 100 RON

 

Mai am nevoie de:

 

07147134319 (14 buc)

41217021958

 

Da-mi te rog un pret si pentru:

 

41347130269

 

Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am revenit cu lista de care vorbeam ieri. Pe langa cele trei piese la care mi-ai dat deja pret:

 

51127065477 – 95 RON

51127065481 – 100 RON

51127065482 – 100 RON

 

Mai am nevoie de:

 

07147134319 (14 buc) 3 lei/buc

41217021958 56 lei/buc/oe

 

Da-mi te rog un pret si pentru:

 

41347130269 337 lei/oe

 

Multumesc frumos.

in text

Link to comment
Share on other sites

in text

 

Multumesc

 

Raman deocamdata:

 

51127065477 – 95 RON

51127065481 – 100 RON

51127065482 – 100 RON

07147134319 (14 buc) - 42 RON

41217021958 - 56 RON

 

Sa-mi spui, te rog, cam cand ajung in Bucuresti.

Tnx

Edited by Sebulba
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.