Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

 

 

 

ulei 5w30 -35 lei/l/bmw oe, filtru ulei 37 lei/mann, f combustibil 129 lei/mann, filtru aer 90 lei/mann, filtru polen carbon 95 lei/mann- daca masina are aer conditionat

 

vreau si eu filtrele, mai putin filtru polen ca nu-mi trebuie, masina are clima si 5 litri de ulei.

cum facem mai departe?

Merci!

Link to comment
Share on other sites

VeNoMouS, on 13 July 2011 - 03:41, said:

Salut :hi:

Un pret pentru piesa 51718211943 (prag stanga) la FY08639.

Ms

 

 

Posted 13 July 2011 - 08:47

369 lei/oe

 

 

Aduci si altfel de prag decat oe? Un pret? Ms

Nu gasesc suportul ala pentru cric pe realoem, cel care vine sub prag, cat o mai fi si ala?

nu este decat oe. pt cric am nevoie de cod

 

vreau si eu filtrele, mai putin filtru polen ca nu-mi trebuie, masina are clima si 5 litri de ulei.

cum facem mai departe?

Merci!

lasa-mi adresa de livrare pe pm

 

salut ! as dori pretul pt. urmatoarele : - 31 35 6 765 933 -125 lei/oe sau 91 lei/buc/talosa sau 70 lei/buc/swag

- 31 35 6 765 934 -125 lei/buc/oe sau 110 lei/buc/talosasau 75 lei/buc/swag

- 31 12 6 769 798 -413 lei/buc/oe sau 350 lei/lemf

 

BMW- VE18163

preturi in text

 

Salut

Set retus baza vopsea+lac gama BMW poti aduce ?

da, am si pe stoc. depinde ce culoare

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Vreau sa fac o comanda de 63261387047 (am fost deposedat la service de ambele). am verificat pe realoem.ro ... ma intereseaza daca pretul afisat este pentru ambele sau per bucata.

 

Mersi si week-end placut.

Link to comment
Share on other sites

Salut am facut o comanda la partnumberul asta 65528385458 , 2 bucati le-am si achitat in avans in contul dat de catre tine pe PM, si acum mai am nevoie de urmatoarele filtre, dar as dori sa mi le trimiti impreuna cu comanda anterioara, si la fel aceastea le platesc avans dupa ce imi trimiti PM cu suma.

1. WK841/1 filtru combustibil (mann filter); diametru admisie [mm]:8; diametru evacuare [mm]:8; diametru exterior:80; ÃĆĂŸnaltime [mm]:160,5 MANN FILTER 137 RON

2.C15105/1 filtru aer (mann filter); diametru interior [mm]:108,5; ÃĆĂĆÃâĂŸnaltime [mm]:377 MANN FILTER 65 RON

3.HU718/1Z filtru ulei (mann filter); diametru exterior:63,5; diametru interior [mm]:31; diametru interior 1 [mm]:31; ÃĆĂĆÃâĂŸnaltime [mm]:115 MANN FILTER 29 RON

 

aceste coduri le-am luat de pe realoem.ro si mai vreau un pret la filtrul epurator. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Vreau sa fac o comanda de 63261387047 (am fost deposedat la service de ambele). am verificat pe realoem.ro ... ma intereseaza daca pretul afisat este pentru ambele sau per bucata.

 

Mersi si week-end placut.

38 lei/buc

 

Salut am facut o comanda la partnumberul asta 65528385458 , 2 bucati le-am si achitat in avans in contul dat de catre tine pe PM, si acum mai am nevoie de urmatoarele filtre, dar as dori sa mi le trimiti impreuna cu comanda anterioara, si la fel aceastea le platesc avans dupa ce imi trimiti PM cu suma.

1. WK841/1 filtru combustibil (mann filter); diametru admisie [mm]:8; diametru evacuare [mm]:8; diametru exterior:80; ßnaltime [mm]:160,5 MANN FILTER 137 RON -pret 143 lei

2.C15105/1 filtru aer (mann filter); diametru interior [mm]:108,5; ßnaltime [mm]:377 MANN FILTER 65 RON-pret 89 lei

3.HU718/1Z filtru ulei (mann filter); diametru exterior:63,5; diametru interior [mm]:31; diametru interior 1 [mm]:31; ßnaltime [mm]:115 MANN FILTER 29 RON-pret 30 lei

 

aceste coduri le-am luat de pe realoem.ro si mai vreau un pret la filtrul epurator. Multumesc.120 lei/oe- elementul filtrant

ti-am scris preturile actualizate.

Link to comment
Share on other sites

ti-am scris preturile actualizate.

Ok deci un total de 382 lei. Luni sau marti iti achit prin banca iar filtrele+ acele 2 butoane care le-am comanat si achitat sa mi le trimiti cu acelasi transport. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

salut! spune-mi te rog daca ai trimis comanda aceea ce cuprindea un buton volum radio casaetofon+ sticlele pt faruri

se pare ca deocamdata sticlele de far nu sunt livrabile; am daca vrei sa iti ofer la 270 lei/buc/bosch sau 280 lei/buc/original ; daca nu o sa iti trimit doar butonul volam radio

 

Ok, comanda-l. De asemenea doresc si 2 flacoane lichid parbriz 50 ml.

Se mai poate ridica coletul de la Adrian in Bucuresti?

se poate,doar ca banii ii vei achita in acest caz in cont bancar,ai pm cu datele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.