Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut,

 

M-ar interesa si pe mine un pret pentru:

FROT ANGLE JOINT - 31 12 1 092 883.

 

Merci!

90 lei/oe

 

Din partea mea sa fie facut si de Termorom sau CUG ca deja m-am saturat de bagat bani in ea.In cat timp il poti aduce?

pe maine dimineata,doar sa-mi confirmi comanda

Link to comment
Share on other sites

E scump, da-l naibii. Raman restul. Un termen de livrare si-un total?

pe sambata,total 30+16+105+100+45+70+36+24+15=441

 

Ok de furtun am inteles dar de colturile alea de chedere de la luneta stanga+dreapta sus nu gasesc cod pe realoem nu ma poti ajuta si cu alea?

vezi link http://www.bmwclub.ro/forums/topic/28055-vand-piese-noi-piese-caroserie-ulei-castrol/page__st__11560 piesa 3 pret 67 lei/oe; asta e pt poza a 2a,pt poza a treia ti-am zis ca e luata prea de aproape si nu imi dau seama,desi cred ca e tot piesa 3

Link to comment
Share on other sites

pe sambata,total 30+16+105+100+45+70+36+24+15=441

Le astept. Fa te rog factura pe firma.

Mi-am amintit acum, data trecuta imi trimisesei pentru Clio filtrul de aer dreptunghiular. De fapt trebuie rotund.

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

226 euro (corpul oglinzii)/original

 

Din ce mi-am dat seama am nevoie de piesa 51 16 7 153 133, adica bratul oglinzii pe stanga fara carcasa si fara sticla, cu memorie si trebuie sa aiba banda in loc de cabluri normale (PK17341). Te rog sa-mi zici cat costa in lei cu tot cu transport si cam cat dureaza pana ajunge.

Daca ceva nu se potriveste se poate schimba?

Link to comment
Share on other sites

Din ce mi-am dat seama am nevoie de piesa 51 16 7 153 133, adica bratul oglinzii pe stanga fara carcasa si fara sticla, cu memorie si trebuie sa aiba banda in loc de cabluri normale (PK17341). Te rog sa-mi zici cat costa in lei cu tot cu transport si cam cat dureaza pana ajunge.

Daca ceva nu se potriveste se poate schimba?

pe baza seriei de sasiu nu poate sa vina altceva decat ce trebuie, decat daca s-au facut modificari asupra masinii (l-ai facut trabant cabrio).

nu se poate schimba , pentru ca in principiu nu poate sa vina cod gresit.

961 lei/oe este codul ce mi l-ai dat tu

 

salut Dan,

 

am nevoie de filtru de aer 67 mann si filtru de polen carbon 100 lei mann pt. 325i (kt 59479)

si 3 litri de ulei LL 04 - 5w30 35 lei/l

livrare la Adi in Bucuresti (daca nu e plecat).

 

multumesc

se poate. dar trebuie sa platesti in cont bancar. nu poti achita la adi.

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

pe baza seriei de sasiu nu poate sa vina altceva decat ce trebuie, decat daca s-au facut modificari asupra masinii (l-ai facut trabant cabrio).

nu se poate schimba , pentru ca in principiu nu poate sa vina cod gresit.

961 lei/oe este codul ce mi l-ai dat tu

 

 

OK deci ramane 51 16 7 153 133. Sa-mi trimiti contul sa depun banii.

Link to comment
Share on other sites

pe sambata,total 30+16+105+100+45+70+36+24+15=441

 

 

vezi link http://www.bmwclub.ro/forums/topic/28055-vand-piese-noi-piese-caroserie-ulei-castrol/page__st__11560 piesa 3 pret 67 lei/oe; asta e pt poza a 2a,pt poza a treia ti-am zis ca e luata prea de aproape si nu imi dau seama,desi cred ca e tot piesa 3

Deci ca sa inteleg ca sunt mai greu de cap si pentru asta te rog sa ma scuzi furtunul am inteles cat costa , si colturile de chedere alea 2 de sus doar 2 colturi costa 67 lei ? sau si alea de jos de la luneta adica toate 4 costa 67 lei ca nu am inteles...

Link to comment
Share on other sites

Deci ca sa inteleg ca sunt mai greu de cap si pentru asta te rog sa ma scuzi furtunul am inteles cat costa , si colturile de chedere alea 2 de sus doar 2 colturi costa 67 lei ? sau si alea de jos de la luneta adica toate 4 costa 67 lei ca nu am inteles...

nu stiu,pt ca ti-am spus si anterior : "pt poza a treia ti-am zis ca e luata prea de aproape si nu imi dau seama,desi cred ca e tot piesa 3"

Link to comment
Share on other sites

nu am primit pm-ul ; trebuie sa trimiti pompa insotita de : copie talon,deviz montaj+nota constatare service la adresa : groza dan,cluj napoca, tlf 0745433734 sa ma sune curierul pt livrare ; daca vrei sa o trimiti pe posta spune-mi si iti las alta adresa

 

Salut, vezi ca am trimis la Str. H. acum 2 zile.

Este cu confirmare de primire.

 

a ajuns ?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu,pt ca ti-am spus si anterior : "pt poza a treia ti-am zis ca e luata prea de aproape si nu imi dau seama,desi cred ca e tot piesa 3"

Nu este tot aceasi piesa sunt colturile de cheder de sus din stanga de la luneta vine la imbinare si poza 3 atasata de mine sunt alte 2 bucati de cheder care vin jos langa portbagaj este un fel de terminal de cheder

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu niste preturi:51 11 8 174 843 44 lei,51 11 8 174 844 idem,51 11 7 026 383 79 lei,51 71 8 240 510 677 lei ,51 71 8 240 512 355 lei oe ,51 71 7 008 689 64 lei ,61 67 0 027 071 599 lei,set stergatoare,filtru epurator 120 lei elementul filtranta pasla,34 11 6 767 061 296 lei/buc/original sau 20 lei/buc/ate sau 160 lei/buc/zimermann sau 205 lei/buc/brembo,64 31 9 069 927 90 lei/set/carbon activ/alco sau 170 lei/set carbon mann,teoretic mai trebuiesc si clemute si surubele,dar poatema mai uit sa vad ce gasesc lipsa .ms

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

-------------------------------------------------------------------------

Salut,

Un pret te rog pentru urmatoarele:

1. Curea transmisie 134 lei/oe

2. Curea pompa servo 67 lei/oe

 

Masina: E90 320D 120kw, VIN: WBAVC31080VC37173

 

----------------------------------------------------------------

Imi poti trimite ambele curele sa ajunga saptamana viitoare joi al mine? Sa fie exact joi nu mai devreme sau mai tarziu pentru ca nu sunt in localitate.

Nume: Romulus Purdea

Adresa:

Str. Visinului, Bl 1, Sc D, Ap 47, Bistrita.

Tel:0742461210

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.