Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

sal cat costa 11617785500 ? mersi

154 lei/oe

 

salut!

vreau un capac dreapta 51117897184 (e60 m). cand si de unde il pot lua? mersi! 0726750616

104 lei/oe,pe comanda,nu stiu de unde esti pt ca nu ai completata locatia la profil ca sa iti pot spune de unde ai putea ridica

 

WBADL81060GX38556 pompa de apa.

230 lei quinton hazel,400 hepu,355 skf

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,

Imi poti spune,te rog cat m-ar costa o caseta de directie noua pt E39 VIN: GX62220.

Multumesc

salut,1970 lei/spidan sau 1770 lei trw sau 3500 lei/zf,toate cu caseta veche la schimb; sau 5000 lei/original (pret special) fara caseta veche la schimb ; ori o lasi asa cum e,ori o reconditionezi la nea gica,ori iti iei zf sau originala parerea mea

Link to comment
Share on other sites

De lasat asa nu-mi vine s-o las pt ca nu-mi place cand bate. Pe "nea gica" nu-l cunosc dar daca ma poti ajuta cu ceva informatii ti-as ramane dator. Iar daca nu ma va satisface varianta cu recoditionatul atunci o sa tin cont de parerea ta si o sa ma hotarasc pentru una din solutiile propuse de tine: oem sau zf.

 

Eventual o sa te sun in cursul zilei de luni sa-mi dai niste relatii despre nea gica.

 

Multumesc si o seara faina.

Link to comment
Share on other sites

De lasat asa nu-mi vine s-o las pt ca nu-mi place cand bate. Pe "nea gica" nu-l cunosc dar daca ma poti ajuta cu ceva informatii ti-as ramane dator. Iar daca nu ma va satisface varianta cu recoditionatul atunci o sa tin cont de parerea ta si o sa ma hotarasc pentru una din solutiile propuse de tine: oem sau zf.

 

Eventual o sa te sun in cursul zilei de luni sa-mi dai niste relatii despre nea gica.

 

Multumesc si o seara faina.

ideea e ca nu am pe cine sa iti recomand sa ti-o reconditioneze dar daca o faci si esti multumit sa-mi spui si mie

Link to comment
Share on other sites

Si eu care speram sa cunosti un "nea gica" care sa rezolve problema.......Multumesc oricum pentru raspuns si o sa te caut in perioada urmatoare daca nu gasesc o soulutie de reconditionare valabila. Din ce am citit pe aici pe forum se pare ca mizeriile astea de drumuri pe care incercam sa circulam au facut din casetele de directie de BMW un consumabil.

 

Weekend placut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.