Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan! As vrea sa imi trimiti piesele de mai jos si sa imi spui cam cat e transportul la ele pana la Suceava:

525d,2002

 

-discuri frana fata oe 304 lei/buc in stoc !

-placute frana fata oe 426 lei oe

-termostat, stiu ca mi-ai zis cu ceva timp in urma ca ar costa in jur de 200 lei;

 

Iti trimit datele mele pe pm.

Mersi mult si astept raspunsul tau.

Daca le montez in service autorizat ar trebui sa beneficiez si de garantie?Nu?

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan! As vrea sa imi trimiti piesele de mai jos si sa imi spui cam cat e transportul la ele pana la Suceava:

525d,2002

 

-discuri frana fata oe 304 lei/buc in stoc !

-placute frana fata oe 426 lei oe

-termostat, stiu ca mi-ai zis cu ceva timp in urma ca ar costa in jur de 200 lei;

 

Iti trimit datele mele pe pm.

Mersi mult si astept raspunsul tau.

Daca le montez in service autorizat ar trebui sa beneficiez si de garantie?Nu?

placutele au pret nou de la 1 ianuarie 433 lei,termostat pret nou 208 lei; beneficiezi de garantie 18 luni,placutele nu le am in stoc,deci comanda va dura cateva zile,transport 45 lei

 

salut,ma intereseaza si pe mine pentru un schimb de ulei la cutie automata:

-7 L ulei OEM 90 lei/litru

-filtru+Capac OEM 803 lei

vin:VA23337

Multumesc,

salut,preturi in text,oem cred ca ai vrut sa spui original,adica oe

Link to comment
Share on other sites

salut am vazut ca ai o oferta la bratele fata sunt pentru e46?mie mi-ar trebui 2 brate complete adica cu tot cu bucse 2 bielete antiruliu,2 capete bara,2 bucse la bara stabilizatoare,si 2 flase amortizor. cat m-ar costa? sunt din focsani. cu respect!

da,este kit/atp la 200 euro fara garantie,dar nu include 2 flanse amortizor si 2 bucse la bara stabilizatoare pt astea ca sa iti pot oferta am nevoie de seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

La multi ani!

 

Un pret te rog pt discuri frana fata 428 lei/buc/oe sau 305 lei/buc/ate sau 335 lei/buc/ate power disc sau 200 lei/buc/zimermann sau 250 lei/buc/brembo si pompa servo 1050 lei/trw (nu e sigur daca e livrabila) sau 1300 lei/delco remy sau 1550 lei/zf,toate cu pompa veche la schimb sau 2240 lei/original fara piesa veche la schimb B663120 530d. mersi

la multi ani ! preturi in text

 

nu stiu exact care e seria de sasiu....varianta-tipul e 346L/AX71/320 D. E BREAK 2001/ 100KW

flanse amortizor 100 lei/buc/lemforder sau 80 lei/buc/birth,bucse bara stabilizatoare fata 28 lei/buc/febi

Link to comment
Share on other sites

sal. as vrea urmatoarele :set bucse lemforder 390 lei.

2 amortizoare fata cu tot cu flanse calitate buna 330 lei/buc/sachs. si sa mi zici cam cand ajung la mine te rog. multumesc

salut,flansele sunt separat,am scris si in postul initial ~flansa 100 lei/buc/lemforder sau 80 lei/bilstein~ ; nu stiu de unde esti ca sa iti spun cand iti ajung,am nevoie de adresa, raman si flansele ?

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

SALUT DECI CAT AR FI IN TOTAL? BANUIESC CA DOAR NU VREI EURO.? EU AS VREA DACA SE POATE SA LE TRIMITI PENTRU VINEREA URMATOARE PENTRU CA ACUM SUNT PLECAT DIN LOCALITATE AJUNG VINERI SI PLEC IARASI.LASA-MI O ADRESA DE MAIL SA-TI TRIMIT DATELE SAU UN NUMAR DE TELEFON...BASCULELE STII CEVA DE ELE SUNT DE CALITATE? CU RESPECT!

 

APROPO PUI FLANSELE ALEA LA 100 SI BUCSELE LA BARA STBILIZATOARE..

Link to comment
Share on other sites

SALUT DECI CAT AR FI IN TOTAL? BANUIESC CA DOAR NU VREI EURO.? EU AS VREA DACA SE POATE SA LE TRIMITI PENTRU VINEREA URMATOARE PENTRU CA ACUM SUNT PLECAT DIN LOCALITATE AJUNG VINERI SI PLEC IARASI.LASA-MI O ADRESA DE MAIL SA-TI TRIMIT DATELE SAU UN NUMAR DE TELEFON...BASCULELE STII CEVA DE ELE SUNT DE CALITATE? CU RESPECT!

 

APROPO PUI FLANSELE ALEA LA 100 SI BUCSELE LA BARA STBILIZATOARE..

poti achita daca vrei si in euro; in lei ar veni 200*4.38=876 + 200+56=1132+curier=1165; nu sunt proaste dar nu sunt nici lemforder,pt mine de calitate inseamna lemforder,dar o singura bucata/lemforder costa 560 lei fara bucsa; datele lasa-mi-le te rog pe sms la 0745433734 sau e-mail bmw@realoem.ro

 

ma intereseaza simeringurile de pe cutia de E46 cele din spate ( de la cardan si de la schimbator)

VIN: AX31058

cred ca vrei piesa 13 si 14 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL11&mospid=47628&btnr=23_0234&hg=23&fg=15&lang=en 162 lei,respectiv 35 lei sau 18 lei elring

Link to comment
Share on other sites

salut,flansele sunt separat,am scris si in postul initial ~flansa 100 lei/buc/lemforder sau 80 lei/bilstein~ ; nu stiu de unde esti ca sa iti spun cand iti ajung,am nevoie de adresa, raman si flansele?

 

 

da raman si flansele pe lemforder adresa este jud gorj tg jiu strada slt. grigore haidau bl3 sc1 ap 4 et1 nume comanescu tiberius tel 0767188577 pentru restul de piese o sa te caut peste 2 sapt cand o sa mai primesc ceva banuti.

aa si era sa uit vreau un pret la ulei castrol cel mai bun pt motor cu filtru de ulei. merci

Edited by tibilica20
Link to comment
Share on other sites

salut,flansele sunt separat,am scris si in postul initial ~flansa 100 lei/buc/lemforder sau 80 lei/bilstein~ ; nu stiu de unde esti ca sa iti spun cand iti ajung,am nevoie de adresa, raman si flansele?

 

 

da raman si flansele pe lemforder adresa este jud gorj tg jiu strada slt. grigore haidau bl3 sc1 ap 4 et1 nume comanescu tiberius tel 0767188577 pentru restul de piese o sa te caut peste 2 sapt cand o sa mai primesc ceva banuti.

aa si era sa uit vreau un pret la ulei castrol cel mai bun pt motor cu filtru de ulei. merci

pe marti o sa iti ajunga,filtru ulei oe 59 lei sau mann 47 lei, ulei eu as pune asa : 1. oe bmw 0w40 40 lei/litru (daca masina nu consuma deloc ulei sau foarte putin),2. oe bmw 5w30 35 lei/litru , 3. castrol edge 5w30 220 lei/5 litri

Link to comment
Share on other sites

pe marti o sa iti ajunga,filtru ulei oe 59 lei sau mann 47 lei, ulei eu as pune asa : 1. oe bmw 0w40 40 lei/litru (daca masina nu consuma deloc ulei sau foarte putin),2. oe bmw 5w30 35 lei/litru , 3. castrol edge 5w30 220 lei/5 litri

vreau cel mai bun ulei si daca tu crezi ca varianta 1 este cea mai potrivita si mai ales ca nu mi consuma ulei o vreau si filtru ma gandesc ca daca e mai scump e mai bun ala cu 59 de lei sa fie in comanda si uleiul si filtru in comanda de ajunge marti. la amortizoare este ok brand ul?

Edited by tibilica20
Link to comment
Share on other sites

vreau cel mai bun ulei si daca tu crezi ca varianta 1 este cea mai potrivita si mai ales ca nu mi consuma ulei o vreau si filtru ma gandesc ca daca e mai scump e mai bun ala cu 59 de lei sa fie in comanda si uleiul si filtru in comanda de ajunge marti. la amortizoare este ok brand ul?

da,sachs/boge e echiparea oe; oe e tot mann dar si diferenta de pret e mica; ramane ce vrei tu la filtru

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.