Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut,393 lei oe sau 220 lei textar sau ate

 

 

cred ca ai avut ceva gheata in zona aia,tamponul asta nu prea poate face asa, pret 36 lei/lemforder sau 30 lei meyle (sunt 2 pe masina)

 

Ok, ms de raspuns, oricum ideea e ca batea destul de tare in podea :-? o sa monitorizez in continuare problema si daca persista il comand.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

filtru motorina (in principiu MANN) 125 lei

filtru aer (in principiu MANN) 115

filtru ulei (in principiu MANN) 56

Ulei Castrol 5w30 - 8 litri 220 lei/bidon de 5 l + la litru 48 lei/litru sau daca imi permiti eu iti recomand 0w40 bmw 40 lei/l

 

Apoi..beep beep in el de bmw.

 

Termostat pricipal 205 lei oe bmw,nu este behr

termostat egr 75 lei behr

antigel - nu mai stiu exact cat intra ..o sa te rog sa te uiti tu,in toata instalatia 9.6 litri,ca sa faci dilutie pt -40 grade iti trebuie pt bidoane a cate 1.5 litri fiecare,35 lei/bidon/oe sau 27 lei/bidon/hepu

transport bucuresti

daca ridici de la adrian 0;

prin curier

 

 

De curiozitate:

 

tampoane motor 300 lei/buc/oe sau 200 lei/lemforder

tampoane cutie e unul singur 100 lei/lemforder

 

PS: CN29844 , cutie automata

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text

 

Perfect, reluam cu niste treburi.

 

Ramane:

filtru motorina (in principiu MANN) 125 lei

filtru aer (in principiu MANN) 115

filtru ulei (in principiu MANN) 56

0w40 bmw 40 lei/l -> 9*40=360

Termostat pricipal 205 lei oe bmw,nu este behr

termostat egr 75 lei behr

 

------------------------------------------- 936 RON pana aici

 

Nu am inteles cate bidoane de antigel am nevoie.

Ai scris asa: "antigel - nu mai stiu exact cat intra ..o sa te rog sa te uiti tu,in toata instalatia 9.6 litri,ca sa faci dilutie pt -40 grade iti trebuie pt bidoane a cate 1.5 litri fiecare,35 lei/bidon/oe sau 27 lei/bidon/hepu"

 

Calculatia presupun ca ai facut-o 50/50 -> 4 bidoane ?

Asta inseamna 27 * 4= 108 (hepu)

Corect ?

-------------------------------------------------Ar fi 1044 pana aici

 

Stiu ca la Adi sunt zero costurile dar n-are cine sa se duca.

De asta te intrebasem cat e curierul ca sa il pun si pe ala in OP.

 

Mai am un prieten care tot cumpara un brat inferior fata dreapta de ceva vreme

Ultima oara era: 31126770850 brat inferior fata d 235 lei/lemforder ( pt VG44703).

A ramas la acelasi pret ?

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Perfect, reluam cu niste treburi.

 

Ramane:

filtru motorina (in principiu MANN) 125 lei

filtru aer (in principiu MANN) 115

filtru ulei (in principiu MANN) 56

0w40 bmw 40 lei/l -> 9*40=360

Termostat pricipal 205 lei oe bmw,nu este behr

termostat egr 75 lei behr

 

------------------------------------------- 936 RON pana aici

 

Nu am inteles cate bidoane de antigel am nevoie.

Ai scris asa: "antigel - nu mai stiu exact cat intra ..o sa te rog sa te uiti tu,in toata instalatia 9.6 litri,ca sa faci dilutie pt -40 grade iti trebuie pt bidoane a cate 1.5 litri fiecare,35 lei/bidon/oe sau 27 lei/bidon/hepu"

 

Calculatia presupun ca ai facut-o 50/50 -> 4 bidoane ?

Asta inseamna 27 * 4= 108 (hepu)

Corect ?

-------------------------------------------------Ar fi 1044 pana aici

 

Stiu ca la Adi sunt zero costurile dar n-are cine sa se duca.

De asta te intrebasem cat e curierul ca sa il pun si pe ala in OP.

 

Mai am un prieten care tot cumpara un brat inferior fata dreapta de ceva vreme

Ultima oara era: 31126770850 brat inferior fata d 235 lei/lemforder ( pt VG44703).

A ramas la acelasi pret ?

 

Mersi.

31126770850 brat inferior fata 245 lei/lemforder

27 * 4= 108 (hepu) = corect,nu vei folosi integral cele 4 bidoane dar 3 bidoane nu iti ajung la dilutie 1:1 ca iti ies doar 9 litri;

curier 30 lei,trece diverse

Link to comment
Share on other sites

31126770850 brat inferior fata 245 lei/lemforder

27 * 4= 108 (hepu) = corect,nu vei folosi integral cele 4 bidoane dar 3 bidoane nu iti ajung la dilutie 1:1 ca iti ies doar 9 litri;

curier 30 lei,trece diverse

 

Ok, raman toate.( 1319 RON)

Iti dau PM cu adresa de livrare. Maine se proceseaza si plata, deci maine sau poimane intra si banii.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

 

As avea nevoie de o oferta de preturi la un e36 sedan m50b25tu, serie FD85348. Am mai achizitionat si in trecut de la tine personal si online.

 

Ma intereseaza preturile atat daca sunt valabile pe original cat si pe producator.

 

Filtrul de benzina

Filtrul de ulei (vine cu tot cu garnituri?)

Sonda lambda

25117896031 (5 viteze?)

 

O sa mai revin cu un set de coduri peste cateva zile pentru preturi, doar trebuie sa-mi fac calculele si luna asta sigur fac comanda.

 

Multumesc si o seara frumoasa in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

As avea nevoie de o oferta de preturi la un e36 sedan m50b25tu, serie FD85348. Am mai achizitionat si in trecut de la tine personal si online.

 

Ma intereseaza preturile atat daca sunt valabile pe original cat si pe producator.

Filtrul de benzina mann 53 lei sau oe 136 lei

Filtrul de ulei (vine cu tot cu garnituri? da),30 lei mann sau 38 oe

Sonda lambda 730 lei oe sau 570 lei ngk sau 500 lei bosch neuniversale; bosch universala 370 lei sau meat&doria 260 lei dar nu iti recomand universale

25117896031 (5 viteze?),da e de 5 vietze piele si M ,246 lei

salut,preturi in text mai sus

 

doar sticla oglinda.

mersi.

310 lei/buc/oe sau 110 lei/buc/alkar dar nu are acea tenta albastruie dar e incalzita

Link to comment
Share on other sites

salut Dan, te rog ceva preturi pentru arcuri spate - 318d touring - 2004 , aceeasi masina pentru care ai trimis si primul releu de buji!

+ pompa apa.. (sper sa nu fie nevoie) ...

atentie,arcurile de producator vor potrivi pe masina dar exista sansa sa nu se comporte si sa arate identic cu cele originale,echivalarea putand fi impefecta avand in vedere ca pt arcurile oe exista vreo 5 variante iar la arcurile de producator 2 ; arcurile oe tin cont de toate dotarile masinii,pt cand cele de producator nu ,deci pt arcuri oe as avea nevoie de serie sasiu,ca idee se invart ca pret in jur de 90 euro/bucata ;

arc kayaba Arc elicoidal cu diametrul sarmei constant 205 lei/buc, arc kayaba cu diametrul sarmei variabil 360 lei/buc sau :

170 lei/buc/LESJÖFORS sau 165 lei/buc/cs germany

pt pompa apa trebuie serie sasiu sau daca e cutie manuala sau automata

Link to comment
Share on other sites

atentie,arcurile de producator vor potrivi pe masina dar exista sansa sa nu se comporte si sa arate identic cu cele originale,echivalarea putand fi impefecta avand in vedere ca pt arcurile oe exista vreo 5 variante iar la arcurile de producator 2 ; arcurile oe tin cont de toate dotarile masinii,pt cand cele de producator nu ,deci pt arcuri oe as avea nevoie de serie sasiu,ca idee se invart ca pret in jur de 90 euro/bucata ;

arc kayaba Arc elicoidal cu diametrul sarmei constant 205 lei/buc, arc kayaba cu diametrul sarmei variabil 360 lei/buc sau :

170 lei/buc/LESJĂFORS sau 165 lei/buc/cs germany

pt pompa apa trebuie serie sasiu sau daca e cutie manuala sau automata

 

pk86393

de arcuri te anunt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.