Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut , imi poti face si mie un pret pentru un bmw e90 320d din 2006 pentru urmatoarele :

ulei motor , filtru ulei , filtru aer , filtru particule , 6 buc bujii

salut, ulei oe bmw 5w30 35 lei/litru sau 0w40 40 lei/l, bujii nu ai nevoie pt masina asta decat de 4 buc, 55 lei/ buc/ beru,filtru polen carbon mann 125 sau alco 80, f ulei mann 47 sau jc 25, f aer mann 95 sau bardi 50 , eu as alege pt masina mea filtre mann si ulei 0w40

Link to comment
Share on other sites

salut, ulei oe bmw 5w30 35 lei/litru sau 0w40 40 lei/l, bujii nu ai nevoie pt masina asta decat de 4 buc, 55 lei/ buc/ beru,filtru polen carbon mann 125 sau alco 80, f ulei mann 47 sau jc 25, f aer mann 95 sau bardi 50 , eu as alege pt masina mea filtre mann si ulei 0w40

Salut , multumesc , voi ramane pe Mann iar cand fac rost de cas iti zic

Link to comment
Share on other sites

salut, am scris si mai sus. pt. un e87 118d din 2005:

discuri spate: 192 ron parca

placute spate: 230 lei/ate sau 181 lei/textar sau 316 lei/oe

senzor:50 ron

prezon (daca ai): 9 lei/buc/prod in stoc sau 12 lei/oe la comanda

 

original

 

cum comand? din buc.

preturi in text.

piesele pot fi ridicate din bucuresti,sector 2 sau livrate la adresa contracost/curier ; comanzi aici pe forum,imi lasi nume+nr tlf

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

preturi in text.

piesele pot fi ridicate din bucuresti,sector 2 sau livrate la adresa contracost/curier ; comanzi aici pe forum,imi lasi nume+nr tlf

Salut, mersi de raspuns.

Vreau discurile si placutele oe, senzorul si prezonul care e pe stoc.

Iti trimit datele pe pm cum ajung la un calc. Le ridic eu din sectorul 2.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ma intereseaza bucsa de la capatul de bara, cea care intra in fuzeta,pentru un seria 5 E39, din 2001, diesel, 525, cu VIN : WBADL91050GW55223.

 

Merci,

salut, sa schimbi mecanicul care ti-a dat ultima data jos bratul; bucsa asta de care vorbesti nu vine decat cu tot cu fuzeta,ea se strica cand ciobanii dau jos bratul cu ciocanul :) si nu cu presa,pret fuzeta noua 565 lei :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Salut! M-am trezit cu oglinda rupta (atarna numai intr-un fir) si nu imi dau seama din schema realoem care este corpul ce trebuie sa il schimb.

Uite aici ai link-ul: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=51_5705&hg=51&fg=07

Te rog ajuta-ma cu part no si pretul. Oglinda este rabatabila electric dar fara memorie, seria KU48848.

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut! M-am trezit cu oglinda rupta (atarna numai intr-un fir) si nu imi dau seama din schema realoem care este corpul ce trebuie sa il schimb.

Uite aici ai link-ul: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=51_5705&hg=51&fg=07

Te rog ajuta-ma cu part no si pretul. Oglinda este rabatabila electric dar fara memorie, seria KU48848.

Mersi

salut,imi pare rau :( 340 euro /oe,nu este de producator cu optiunile tale; eventual 630 lei/producator dara fara figuri,extraoptiuni cum e a ta,just basic

 

te rog un pret pentru:

13517787537 350 lei/pimax

16117165590 290 lei/jc cel mai ieftin dar fara factura si atunci implicit fara garantie

ce ai mai ieftin.multumesc!

salut,preturi in text mai sus

Link to comment
Share on other sites

Salut Dane,

 

Am si eu nevoie pentru E39 (GV10359):

- bieletele antiruliu pe fata;

- nr. 2,3,4,5,6,7 din link-ul ul urmator Punte spate E39;

- flansa de la cardan.

 

O intrebare: ai idee ce ar trebui inlocuit la schimbator ... cateodata, cand schimb in treapta a V-a si apoi scot pe liber ramane schimbatorul spre dreapta in dreptul treptei V si nu la 2,4.

 

 

merci mult

 

Adi

Edited by Gabrian77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.