Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salu Dan,

Se poate sa imi spui cat dureaza sa imi ajunga in Constanta cele 2 repere din imagine,daca ar fi sa le comand?Preturile au ramas la fel?

Multumesc.

Iata si imaginea: http://imageshack.us/photo/my-images/220/cardank.jpg/

 

piesa 7 180 lei febi sau 230 lei oe

doar rulmentul adica piesa 8 22 lei febi sau 79 lei oe

piesa 14 (contine si rulmentul) 190 lei febi sau 230 lei oe

piesa 15 rulmentul 22 lei febi sau 79 lei oe

Edited by Paris E46 M-Paket
Link to comment
Share on other sites

Comanda pentru: ulei 5w30 -35 lei/l - 8 litri

filtru ulei -48 lei/mann - 1 buc

aer 104 lei mann - 1 buc

polen carbon 215 lei/set/mann - 1 set

combustibil 115 lei/mann - 1 buc

bara dirtectie completa DREAPTA adica bieleta directie + cap de bara 498 lei/oe/buc - 1 buc.

Tel: 0722678086. Livrare Bucuresti. Multumesc

bara directie imi ajunge pe marti. e ok?

Link to comment
Share on other sites

Pana miercuri,saptamana viitoare le am,daca fac comanda azi?Miercuri as vrea sa le montez,pt. ca joi trebuie sa plec.

Multumesc.

la oe s-au schimbat preturile la 1.05 (in fiecare luna in data de 1 se schimba preturile, asta asa ca sa stii)

preturi noi la oe:

piesa 7 : 262 lei

piesa 14 : 262 lei

oricum nu iti ajung pana miercuri pentru ca maine e zi libera in germania, iar acum e trecut de ora 3 si nu mai pot comanda, se considera ca ar pleca vineri si nu iti garantez ca iti ajung

eventual daca vrei febi alea iti ajung pe saptamana asta

Link to comment
Share on other sites

Salutare Dan,

 

Piesa #8 de aici Piesa 8 are doua cleme(nu stiu cum sa le numesc exact) de prindere(stanga/dreapta). Una era scoasa din locasul ei si cand am schimbat un bec a sarit, a picat pe la scut, dar n-am mai gasit-o. Din cauza asta, nemaifiind etans, mi se abureste farul. Exista vreo sansa sa imi trimiti doar chestia aia sau trebuie sa iti comand tot capacul?

 

Astept raspuns!

 

Multumesc!

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Salutare Dan,

 

Piesa #8 de aici Piesa 8 are doua cleme(nu stiu cum sa le numesc exact) de prindere(stanga/dreapta). Una era scoasa din locasul ei si cand am schimbat un bec a sarit, a picat pe la scut, dar n-am mai gasit-o. Din cauza asta, nemaifiind etans, mi se abureste farul. Exista vreo sansa sa imi trimiti doar chestia aia sau trebuie sa iti comand tot capacul?

 

Astept raspuns!

 

Multumesc!

nu e piesa 5 ?

 

salut Dane.masina bmw e46 320d touring,luna.08,an.2000. jw89666

pret pentru:piesa cu tepi(FSU).mersi

salut,200 lei/a.i.c. sau 270 lei oe

 

Salut Dan.

Ptr KP21444

http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Sedan/Europe/316i-N42/LHD/N/2003/september/browse/front_axle/front_axle_support_wishbone/

Piesa numarul 6 ma intereseaza stanga+dreapta OEM sau altele.Poate imi dai preturi si pentru rulmenti fata.Multumesc

salut,422 lei/set /lemforder sau 200 lei/set /talosa sau 522 lei/oe; rulment fata fag 350 lei/buc

Link to comment
Share on other sites

Nu.

Sunt doua cleme care sunt prinse de far si apoi vin peste capacul ala(piesa 8 ). Se trag peste capac si il etanseaza. Mai concret sunt doua sarme, mai tari, intr-o forma apropiata asteia " |__| ". Clema sta vertical si intra in niste locasuri de pe capac.

 

Nu gasesc nici-o poza pe nicaieri sa iti arat.

Arata cum ti-am scris mai sus, dar sta vertical. Laterale sunt prinse de far si restul vine peste capac. Hai ca mi-a venit o comparatie. http://www.smartchoises.bizoo.ro/vanzare/1923197/img/Caserola-plastic-capacitate-4-5-l#1 . Arata ca alea albastre si pe acelasi principiu. :)

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Nu.

Sunt doua cleme care sunt prinse de far si apoi vin peste capacul ala(piesa 8 ). Se trag peste capac si il etanseaza. Mai concret sunt doua sarme, mai tari, intr-o forma apropiata asteia " |__| ". Clema sta vertical si intra in niste locasuri de pe capac.

nu e lucru romanesc daca nu are pus si un pic de sarma :smile: ; p.s. inseamna ca doar cu capac cu tot 49 lei/buc

Link to comment
Share on other sites

nu e lucru romanesc daca nu are pus si un pic de sarma :smile: ; p.s. inseamna ca doar cu capac cu tot 49 lei/buc

Nu ii gaseam alta formulare, pe bune :). Farul nu are nimic improvizat, doar ca mi-a sarit rahatul ala de clema. Capacul intreg are si clemele alea?

Iti las si seria de sasiu daca este nevoie. PV07049

 

Daca are toate "sarmele" si este intreg trimite-mi unul pentru partea dreapta.

Link to comment
Share on other sites

Nu ii gaseam alta formulare, pe bune :). Farul nu are nimic improvizat, doar ca mi-a sarit rahatul ala de clema. Capacul intreg are si clemele alea?

Iti las si seria de sasiu daca este nevoie. PV07049

 

Daca are toate "sarmele" si este intreg trimite-mi unul pentru partea dreapta.

ok,comandat,va dura o saptamana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.