Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut!

Spune-mi si mie preturile si variantele pentru:

amortizoare fata (suspensie sport cred) 700 lei/buc/boge sachs

ferodourile de la frana de mana 182 le/ate sau 150 lei ferodo sau 130 lei delphi, 145 bosch

pentru

CR 35501

Multumesc!

salut,preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

In curand trebuie sa schimb suspensia pe spate.

Pot sa pun amortizoare + arcuri sport? ( ca si cum masina ar avea optiunea 226 Sport suspension settings? )

Daca da, imi zici un pret pt amortizoare Sachs si pt arcuri?

arc fata 88 euro,arc spate 88 euro/bucata doar oe; amortizor fata sachs 226 Sport suspension si M Sports package II S338A=Yes 600 lei/buc; amortizor spate 215 lei/buc

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut, ma intereseaza placule de frana fata si spate pentru masina mea, 118d, 2010. Am nevoie si de senzorii de la placute, imi spune ca ar trebui schimbate peste 2300km?

placute fata oe 361 lei sau 190 lei textar sau 120 lei roadhouse; placute spate oe 275 lei sau textar 162 lei sau roadhouse 110 lei; nu trebuie senzorii (inca)

Link to comment
Share on other sites

placute fata oe 361 lei sau 190 lei textar sau 120 lei roadhouse; placute spate oe 275 lei sau textar 162 lei sau roadhouse 110 lei; nu trebuie senzorii (inca)

Salut,

Varianta OE. Sa imi dai contul sa transfer banii. ING ar fi excelent.

Si lichid de frana :)

Edited by dumi_id
Link to comment
Share on other sites

Salut, te rog un preĂž pentru: 10 l ulei bmw longlife 5w30 35 lei/l, filtru motorina 110 mann sau 75 meat^doria, filtre polen 200 lei set carbon mann sau 130 alco, filtru ulei 48 mann Âşi filtru aer 110 pentru un e60 535d. MulĂžam

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

As dori sa stiu niste preturi pentru urmatoarele (pentru BMW 320D E90, an 2005):

- Ulei BMW Quality Longlife-04, 5W-30 - 6 litri. Din cate stiu intra 5.5l, corect?

- Filtru ulei

- Filtru polen

- Filtru aer

- Filtru motorina

 

Cat timp ar dura daca le iau din Bucuresti?

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

salut,am o problema in a intelegere cererea ta,pt ca masina asta,adica modelul asta de coupe iese din fabrica cu suspensie sport (cu exceptia masinilor care vin cu extraoptiunea suspensie standard,dar asta e ceva extra,in plus). Deci, vrei ceva si mai sport decat ce vine din fabrica deja sport ?

vezi si http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM11&mospid=47614&btnr=31_0518&hg=31&fg=10

Pe amortizoarele mele scrie m-tech , nu stiam ca sunt sport, scuze ca n-am mai postat. Fa-mi un pret pentru arcuri fata+spate, amortizoare fata+spate si flanse. deci sa fie totul complet. mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.