Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pentru arcuri fata 413 lei/buc/oe si amortizoare 546 lei/buc/sachs sau 1106 lei/oe/buc pentru serie VC21529, pachet drumuri grele, ce optiuni exista ?

 

la fel pentru PR90362, suspensie normala, arcuri fata 413 lei/buc/oe si amortizoare 465 lei/boge sau 260 lei/bilstein sau 921 lei/oe

 

Multumesc

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut.am vorbit mai devreme pentru ului si discuri.in bucuresti este perfect pentru mine,le pot ridica de unde zici,si,ar fi bun un nr.de telefon.ma intereseaza si modul de plata.prt.nr.prntru discuri sunt34212227177 pentru stg .si 34212227178 pentru dreapta.placutele 34216761253.si un pret pentru ele.o zi buna.
Link to comment
Share on other sites

51148132375

125 lei/in stoc

 

salut.am vorbit mai devreme pentru ului si discuri.in bucuresti este perfect pentru mine,le pot ridica de unde zici,si,ar fi bun un nr.de telefon.ma intereseaza si modul de plata.prt.nr.prntru discuri sunt34212227177-366 lei/buc/textar sau 335 lei/buc/zimmermann sau 463 lei/buc/oe pentru stg .si 34212227178-335 lei/buc/zimermann sau 373 lei/buc/textar sau 463 lei/buc/oe pentru dreapta.placutele 34216761253- 162 lei/ate sau 136 lei/textar sau 243 lei/oe .si un pret pentru ele.o zi buna.

pt piesele /oe trebuie achitat un avans de minim 30% iar cele /producator ti le pot aduce fara avans. piesele se pot ridica din sectorul 2, dar asta dupa ce imi dai mie comanda ca piesele tot de aici pleaca.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan.

 

Doresc si eu un pret pentru urmatorul reper pentru un BMW Seria 1, 11/2007, 118d

 

Reperul nr. 1: Charge air line 1 11617797480

 

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/e/u/252.png

 

Astept raspuns. Merci anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Saptamana trecuta am intrebat de un set de placute de frana pe fata pentru un BMW 320D, 2005 - VIN: WBAVC31060PY54119.

 

Raman la ATE, din cate mi-ai zis sunt 315 lei + senzorul pe fata. Senzorul la ce pret e? Cum e cu transportul la pretul asta? Revin cu un PM pentru adresa de livrare in Bucuresti... Cand ajung in Bucuresti?

 

Mersi.

Edited by guitar_iura
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Saptamana trecuta am intrebat de un set de placute de frana pe fata pentru un BMW 320D, 2005 - VIN: WBAVC31060PY54119.

 

Raman la ATE, din cate mi-ai zis sunt 315 lei + senzorul pe fata. Senzorul la ce pret e? Cum e cu transportul la pretul asta? Revin cu un PM pentru adresa de livrare in Bucuresti... Cand ajung in Bucuresti?

 

Mersi.

50 lei e senzorul, poimaine; transportul e gratuit daca ridici din sectorul 2 de la un prieten de-al meu sau 20 lei prin curier cu livrare la adresa

 

Salut Dan!

Ce se aude cu CCC-ul? A sosit?

e pe drum

Un pret te rog pentru: 37 12 6 774 041 (VIN L061566) -> perna de aer spate 948 lei oe

si daca stii ce ulei trebuie pentru:

1. diferential spate revin maine

2. diferential fata revin maine

3. cutie transfer 160 lei

Toate pentru acelasi VIN de mai sus.

salut,preturi in text

 

Salut Dan.

 

Doresc si eu un pret pentru urmatorul reper pentru un BMW Seria 1, 11/2007, 118d

 

Reperul nr. 1: Charge air line 1 11617797480

 

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/e/u/252.png

 

Astept raspuns. Merci anticipat!

salut,160 euro

Link to comment
Share on other sites

nu,o sa verific maine de ce

Pai ai zis clar ca le trimiti luni si ajung marti.

Azi (marti) am deja programare la service sa mi le schimbe...

Nu ai pe stoc filtrele? Daca le ai, fa cumva sa ajunga dimineata. [ Cu fanCurier poti face livrare ExpressLoco si le livreaza peste 2 sau 4 ore]. Servetelele mai pot astepta.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

50 lei e senzorul, poimaine; transportul e gratuit daca ridici din sectorul 2 de la un prieten de-al meu sau 20 lei prin curier cu livrare la adres

 

OK, raman placutele ATE pe FATA de care am amintit mai sus si senzorul. Le voi ridica de la prietenul tau din sectorul 2, doar sa imi lasi o adresa si/sau numar de telefon. Te rog sa le trimiti cat de repede poti.

 

Multumesc mult.

Edited by guitar_iura
Link to comment
Share on other sites

Comanda te rog perna de aer. Si daca ai idee cand ar veni ca arde. O trimiti o data cu CCC-ul si fluidele pentru diferentiale si cutia de transfer.

in mod normal pe martea care vine; mai repede pe vineri dar costa in plus cu 40 lei;

pt diferential cei de la bmw zic ca pe baza seriei de sasiu nu se poate identifica ce tip de ulei trebuie dar ca :

1.In mod normal, diferentialul fata, trebuie sa fie de tip nu autoblocabil.

2.In cele mai multe cazuri, nici diferentialul spate nu este autoblocabil.

ulei pt diferential neautoblocabil costa 103 lei/litru;

iar ca la ei daca intra in service o masina verifica mecanicul tipul de diferential (invartind de o roata).

pe marti sau pe vineri perna ?

Link to comment
Share on other sites

Sal, un pret te rog pt 13 71 1 433 978. Ms

salut, 102 lei/oe

 

Senzor temperatura ulei pentru WBAD11020GY54540

Oem si altele

merci frumos

51 lei oe sau 38 lei swag

 

VIN: WBAAS71090CH42398, motor M47 20 4D 4.

Ma intereseaza preturile si producatorii pentru:

fulie virbochen 480 lei breda sau 730 lei corteco

surub fulie vibrochen corteco 60 lei

rola intinzatoare 165 febi sau 180 ina

rola ghidaj 90 lei ina sau 80 mapco

curea accesorii - cea pentru pompa apa, servo si alternator recomndabil ar fi oe pret 147 lei sau daca nu contitech 80 lei

curea accesorii aer conditionat 35 lei contitech

Multumesc anticipat

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.