Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

buna seara,preturi in text; la discurile fata merita sa cumperi oe, placute sunt ok ate, nu consider ca merita diferenta pana la oe

 

1. Am mai citit un pic despre zimmermann si cred ca voi merge pe ele mai ales ca inteleg ca-s "coated" si o sa fie mai putina rugina pe ele. Deci comanda ar fi discuri zimmermann x 2, set placute textar, senzor. Se pot ridica din Bucuresti? Imi este de folos factura pe firma (plata OP avans eventual).

 

2. A... am vazut in semnatura ta promotia la stergatoare. Am sa adaug si eu un set la comanda de mai sus daca se poate.

 

3. Altceva: Un pret la un termostat te rog? (tot pt. gy07246)

 

Multumesc,

Charlie

Link to comment
Share on other sites

1. Am mai citit un pic despre zimmermann si cred ca voi merge pe ele mai ales ca inteleg ca-s "coated" si o sa fie mai putina rugina pe ele. Deci comanda ar fi discuri zimmermann x 2, set placute textar, senzor. Se pot ridica din Bucuresti? Imi este de folos factura pe firma (plata OP avans eventual).

 

2. A... am vazut in semnatura ta promotia la stergatoare. Am sa adaug si eu un set la comanda de mai sus daca se poate.

 

3. Altceva: Un pret la un termostat te rog? (tot pt. gy07246)

 

Multumesc,

Charlie

1. da, o sa-ti dau adresa dar daca vrei factura pe firma va trebui sa le achiti cu op,deci lasa-mi datele de facturare pe pm sau mail;

2. stergatoarele iti pot ajunge doar prin curier versus extra 20 lei;

3. termostatul tot prin curier, original la 200 lei

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text; la delphi e pret promotional; la discurile fata poti alege oricare din variante desi preferabil totusi oe

 

 

salut,preturi in text

 

 

salut,preturi in text

 

 

 

Salut

 

As vrea si eu sa-mi trimiti:

1. discurile de frana spate 100 lei/buc/delphi + placutele 110 ate aferente.

2. sabotii frana de mana 95 lei bosch.

3. Un filtru de aer (E39 - 530d - GV10359)

 

Ideea ar fi ca ele sa-mi ajunga la Craiova sambata pt ca atunci ar fi cineva acolo.

 

Merci mult

 

 

PS.

 

nu iti pot trimite mesaj cu datele de contact ... imi zice ca nu mai poti primi mesaje,,,

Edited by Gabrian77
Link to comment
Share on other sites

salut. ptr un e39 uite seria mea: GV19283. spune-mi si mie te rog preturi pentru ulei cutie manuala si ulei pentru diferential (motorul este de 3000 diesel)si de cati litri am nevoie ? eventual imi poti spune tipul de ulei ? (gen 75w-80 sau cat e ?). mersi
Link to comment
Share on other sites

salut. ptr un e39 uite seria mea: GV19283. spune-mi si mie te rog preturi pentru ulei cutie manuala si ulei pentru diferential (motorul este de 3000 diesel)si de cati litri am nevoie ? eventual imi poti spune tipul de ulei ? (gen 75w-80 sau cat e ?). mersi

salut, ulei cutie manuala mtf lt 2 110 lei/litru/original,ulei diferential oe 75w90 saf x0 110 lei/litru sau mobil 80 lei/litru

la cutie ai nevoie de 1.55 litri,iar la diferential 1 litru

Link to comment
Share on other sites

1. da, o sa-ti dau adresa dar daca vrei factura pe firma va trebui sa le achiti cu op,deci lasa-mi datele de facturare pe pm sau mail;

2. stergatoarele iti pot ajunge doar prin curier versus extra 20 lei;

3. termostatul tot prin curier, original la 200 lei

 

Multumesc frumos, Piesele sunt la mine si totul a decurs ok.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Asa cum am vorbit la telefon azi, te rog sa-mi anulezi comanda pentru saboti ( am schimbat azi placutele si discurile si am constatat ca ale mele sunt in stare foarte buna).

Restul pieselor raman comandate.

Te rog sa-mi dai pret pentru semeringul care este intre planetara si diferential si pentru uleiul aferent.

Ma mai intereseaza si garnitura de la filtrul de ulei (pierde pe acolo).

 

Ms,

Cristi

Link to comment
Share on other sites

Salut

Am nevoie , te rog , de preturi ptr urmatoarele piese :

Masina

BMW 330xd E46 ( JP98243 )

Piese

Planetare fata stanga/dreapta

31607505200 ( L-926mm ) 860 lei/buc/skf sau 1800 lei/oe

31607505199 ( L-605mm ) 1330 lei/skf sau 1800 lei oe

 

MULTUMESC

salut, preturi in text; codurile care mi le-ai dat pt planetare nu sunt bune pt seria asta sasiu; eu ti-am ofertat ce trebuie pt aceasta serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Asa cum am vorbit la telefon azi, te rog sa-mi anulezi comanda pentru saboti ( am schimbat azi placutele si discurile si am constatat ca ale mele sunt in stare foarte buna).

Restul pieselor raman comandate.

Te rog sa-mi dai pret pentru semeringul care este intre planetara si diferential 53 lei/oe si pentru uleiul aferent 80 lei/litru/mobil sau 110 lei/litru/oe.

Ma mai intereseaza si garnitura de la filtrul de ulei (pierde pe acolo) .

oare piesa 5 sau 6 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EY31&mospid=47626&btnr=11_3191&hg=11&fg=30 ?

Ms,

Cristi

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Ms.

 

Adaug la comanda deja facuta si semeringurile de la planetare ( stanga/dreapta), uleiul OE si cele doua garnituri de la filtrul de ulei.

 

Multumesc mult.

Cristi

semerinfg ti-am gasit si la 40 lei/buc/corteco,ce ramane ?

 

buna Dan!pentru un e46, cj67807, un capac spalator far partea stanga.multumesc!

 

salut, 55 lei/oe

 

te rog sa mi-l comanzi, livrarea personala in cluj.

55 lei pe 25.03 sau 60 lei pe luni,cum vrei ?

Link to comment
Share on other sites

salut, preturi in text; codurile care mi le-ai dat pt planetare nu sunt bune pt seria asta sasiu; eu ti-am ofertat ce trebuie pt aceasta serie sasiu

Salut !

Codurile sunt luate de pe Realoem ! ( oricum nu conteaza )

As fi interesat si de ulei ptr grupul diferential spate ( JP98243 , cutie automata )

Daca ma hotarasc sa comand piesele cum procedam cu livrat/platit piese ?

Edited by Nick79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.